Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Asistenční služba jaká?


adraj

Recommended Posts

Máte někdo zkušenosti s asistenční službou.

Nebo,jste u nějaké asistenční služby přihlášeni a jestli jste už jejich služeb využili?

Jestli ano,byli jste spokojeni?

Přemýšlel jsem,že bych se do nějaké přihlásil,ale rád bych slyšel Váš názor. Eventuelně jaká asistenční služba je kvalitní.

Děkuji Všem:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem k havarijnímu pojištění asistenční kartu od Kooperativy. Už jsem jí 2x za dobu 4 let využil a mohu doporučit, všechno rychle a hlavně k havárce máš odtah do 50 km zdarma. Takže když jsem byl naposled odtáhnut z R10 u sjezdu na Mimoň, tak jsem platil nějakých 350 Kč, protože to bylo do Prahy nad 50 km :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo je je dobrá asistenčka na Peugeot-clubu , už tady byl nápad že se někde hodí jmena a telefony ochotnych lidi pro dane sve okoli a v připadě nouze je možné je kontaktovat.Ale nějak to umřelo , myslím že s tím přišel Neon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Nebo je je dobrá asistenčka na Peugeot-clubu , už tady byl nápad že se někde hodí jmena a telefony ochotnych lidi pro dane sve okoli a v připadě nouze je možné je kontaktovat.Ale nějak to umřelo , myslím že s tím přišel Neon.

To by byl dobry napad:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Nebo je je dobrá asistenčka na Peugeot-clubu , už tady byl nápad že se někde hodí jmena a telefony ochotnych lidi pro dane sve okoli a v připadě nouze je možné je kontaktovat.Ale nějak to umřelo , myslím že s tím přišel Neon.

Až bude čas, tak se to sesmolí, ale chce to ještě vychytat mušky ... Bližší info jsem psal už Marcelovi 505, jak bych si to přesně představoval ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Nebo je je dobrá asistenčka na Peugeot-clubu , už tady byl nápad že se někde hodí jmena a telefony ochotnych lidi pro dane sve okoli a v připadě nouze je možné je kontaktovat.Ale nějak to umřelo , myslím že s tím přišel Neon.

To není dobrý nápad. Dát na internet takový seznam, kde si ho může každý přečíst. To ať ho má raději pár lidí u sebe a ti by se žádali o kontakt.

A kdyby to bylo jen pro řádné členy, tak to by se mi vůbec líbilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Pe.Tr

Nebo je je dobrá asistenčka na Peugeot-clubu , už tady byl nápad že se někde hodí jmena a telefony ochotnych lidi pro dane sve okoli a v připadě nouze je možné je kontaktovat.Ale nějak to umřelo , myslím že s tím přišel Neon.

To není dobrý nápad. Dát na internet takový seznam, kde si ho může každý přečíst. To ať ho má raději pár lidí u sebe a ti by se žádali o kontakt.

A kdyby to bylo jen pro řádné členy, tak to by se mi vůbec líbilo ;)

ja radny clen nejsem, ale pro lidi z okoli rad asistencku udelam... stejne vesmes lezim v autech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...