Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pár dotazů na mi16


Maco

Recommended Posts

-jaká má mít baterka kapacitu a kolika ampérový je alternátor?

-je posilovač stejný jako na jiné 405ky, konkrétně třeba na diesel? a dá se nějak přetěsnit, jelikož mi zřejmě asi netěsní a někde to syčí a moc to neposiluje jak by asi mělo:myslim

-jaký olej (klidně doporučte nějaký konrétně) a druh svíček patří do motoru 116kW?

zatim diky:)

[upravil dne 10.3.2008 Maco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče svíček tak ja používám Splitfire performance...a jsem maximalne spokojeny. Ale tusim ze tam jdou i nejaky Brisky...ty jsou levnejsi. Ty splitfiry se ti ukazou kdyz das na seznam.cz hledat ve zboží Mi16tak ti tam vyjedou hned pod mlhovkama:super. Co se tyce baterky tak ja mam 55ku...ale Mi16 je tak nabita elektrikou ze 75ka neuskodi;) A posilovac si myslim ze by mel byt stejny. Zalezi na tom jak moc predpokladas ze by mel posilovat...ony ty starsi posilovace tolik neposilujou. Kdyz to srovnam s posilovacem u myho druhyho auta (P406) tak to vypada jak kdyby posilovac mičko vubec nemelo. Ale zase mas lepsi kontakt s vozovkou. Tak at slouzi...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za tip na svíčky, čeká mě právě výměna oleje a s tím souvisejích věcí tak hledám něco osvědčeného. S tím posilovačem je právě problém že na místě s tím jednou rukou neotočím, ale za jízdy se mi někdy zdá že si dělá co chce (možná nějaké vůle nápravě?) a hlavně uvnitř slyším jak někde syčí, tudíš asi moc netěsní tak bych ho možná vyměnil:nevim

Jinak nějaký tip na dobrý olej za slušné peníze? Nebo hlavně aspon jaký typ tam patří:)

[upravil dne 11.3.2008 Maco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maco

tak mi aspoň řekněte kolik patří oleje do motoru XU9J4 a co bych měl ještě vyměnit společně s olejem krom olej. a vzduch. filtru? asi si budu muset sehnat nějaký manuál:D

Tak do XU9J4 patří pokud si dobře pamatuju,když měníš olej i sfiltrem... a to doufám dělá každej cca 5.4l oleje alespoň co si pamatuju.... možná je to o něco víc ale je to 100% přes 5l vždycky kupuju 6l a něco málo zůstane. ;)

A vyměnit... rozhodně bych kouknul na svíčky a pak třeba rozdělovač... a takový ty běžný věci jako je palivový filtr.. atd.. prostě to co se vždycky mění když se auto koupí a nebo když delší dobu nejezdí není to od věci taky vyměnit.. Člověk předejde dosti problémům. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...