Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlaska Antipoluttion fault


dizzi

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Zdravím všetkých s hláškou Antipollution Fault

Tak aj ja som ďalší majiteľ tejto super hlášky. Našťastie sa mi neznižuje výkon, auto ide ako má, len ojedinelých prípadoch naskočí motor na 5 sekúnd a sám zhasne. Po ďalšom štarte je vše O.k. Táto hláška znamená nejakú poruchu na zariadení znižujúceho emisie škodlivým. Díval som sa do príručky a tam je napísané že táto hláška by mala sama zmiznúť po prejdení min. 5-10 min. rýchlosťou väčšou ako 60 Km. Sú tam nejaké usadeniny ktoré by mali pri tejto rýchlosti samy vyhorieť. Tak som to skúsil a veru hláška už nesvieti. Po nejakom čase sa mi zas objavila, tak som zopakoval rovnaký postup a opäť sama zmizla.

:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Solim1

Původně zaslal: AnotherOne

Obávam sa, že to neporiešia tým pedálom.

Tak mesiac po výmene plynového pedálu už sa hláška neobjavila. Tak predsa to bol, ten pedál. :papa

:mrkAsi ti tam dali pedál s ťažším chodom, aby si ho tak nestláčal. Tým pádom ti auto menej dymí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 1.6 benzin a tuhle hlasku mi zpusobil vadny snimac na klapce vzduchu, jsou tam dve odporove drahy a jedna odesla.

Auto jezdilo normalne, jen to svitilo. V servise mi to zkontrolovali, prehrali neco v pocitaci a doporucili abych se zase stavil jestli se to objevi, protoze vymena by byla draha. Jeden funkcni snimac pry staci. Zatim mam pul roku klid.

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Ahojte všichni.Mně se hlaška oběvila taky,už po několikáté.:grr ale tentokrát to sem tam chcípne za jízdy,a výkon je na 30%.2.0HDi 2001.V pondělí jedu na diagnostiku tak jsem zvědavý jak to dopadne.Všechno jejinak O.K.žádny jiný problém s autem nemám jen tento.A chci se vás zeptat.Jsem vyučený jako karosář,a s mechanické práce taky docela vím dost,ale co to je skradka FAB opravdu nevím.muže mi někdo prosím nasat co to znamená?dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...