Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlaska Antipoluttion fault


dizzi

Recommended Posts

bola prasknuta hadica niekde v nasavacom trakte neviem, ktora hadica bola menena ci pred alebo za intercoolerom alebo ktora, on mi tiez nevedel povedat presne ktoru menili a ani nevydno zeby niektora hadica bola menena asi ju vymenili za pouzivanu,alebo bola praskunuta jedna z hadiciek ktore idu na tie snimace pretlakove alebo podtlakove zevraj sa niekde tratil tlak vzduchu a preto potom vyhadzovalo tu hlasku ale to mi je jedno ktoru presne menili aspon za auto slape ;):papa:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozi307

bola prasknuta hadica niekde v nasavacom trakte neviem, ktora hadica bola menena ci pred alebo za intercoolerom alebo ktora, on mi tiez nevedel povedat presne ktoru menili a ani nevydno zeby niektora hadica bola menena asi ju vymenili za pouzivanu,alebo bola praskunuta jedna z hadiciek ktore idu na tie snimace pretlakove alebo podtlakove zevraj sa niekde tratil tlak vzduchu a preto potom vyhadzovalo tu hlasku ale to mi je jedno ktoru presne menili aspon za auto slape ;):papa:potlesk

Ja som s tym bol na diagnostike v KE a vraj je vsetko OK.Su asi fakt sprosty.Vraj len nejaka prechodna chyba,ze vsetko je OK.Nechal som tam 790 sk a po cca 80 km mam zas ten isty problem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Roman Oravec
Původně zaslal: dizzi

Co to znamena?Je to nefunkcny-upchaty FAP?Zaroven s tou hlaskou sa zobrazi aj hlaska ASR/ESP not function.Ako to suvisi???HELP.:myslim

Na 307 čku je potrebné vykonať zvolávaciu akciu na ABS/ESP moduly nakoľko dochádza netesnosti modulov....treba si overiť číslo karosérie u predajcu Peugeot či sa na Vaše auto nevzťahuje zvolávačka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Roman Oravec

Ja som s tym bol na diagnostike v KE a vraj je vsetko OK.Su asi fakt sprosty.Vraj len nejaka prechodna chyba,ze vsetko je OK.Nechal som tam 790 sk a po cca 80 km mam zas ten isty problem.....

Zbehni do prešova do peugeot nech Ti to dajú do poriadku, šéfuje tam Mišo Kováč je to kamarát odvolaj sa na moje meno Roman Oravec z Trenčína /peugeot NMnV/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute...ja mam tiez ten isty problem asi po 30km jazdy sa mi rozsvieti kontrolka a auto uplne strati vykon bol som na diagnostike:trvala zavada-sledovanie vysokeho tlaku nafty regulator dodavky na doraze

prechodna zavada-strategia braniaca vycerpaniu strategia je aktivna

vymenil som palivovy filter aj potrubie prefukol erg ventil vycistil a stale mi to robi aj ked auto jak keby tahalo lepsie az kym sa mi nerozsvieti kontrolka ANTIPOLUTTION FAULT....

neviete mi niekto poradit co mam este skusit?.. plz

fap filter a aditivum tam nemam diky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam tedy benzin,ale hlaska mi tam skakala taky.porad jsem nevedel co to je,pak znamy prisel na to,ze na dvou mistech mam praskly parohy,tak to mozna trosku poblaznilo lambdu,ptz od te chvili co se parohy zavarily,tak je klid a auto samozrejme i lepe jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, včera jsem byl na diagnostice a hláška není už na agr ventilu ten je po vyčištění OK:super, ale na teplotním čidlu před fap filtrem- hlásilo mi to příliž nízká teplota, smazal jsme to, ale neví zda je to čidlo nějaké špatné, potřeboval bych zjistit někde jaké má hodnoty za studena, popřípadě za tepla, abych to mohl proměřit.

Díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Hammet

Zdarc. Taky mi to začalo psát tuhle krásnou hlášku. Vyskakovala jen asi při prvních čtyřech startech každý den. Pak už ne. Bylo špatné čidlo co měří rozdíl tlaku před a za Fapem. Cena čidla přes 3.000.-

čidlo diferenciálního tlaku..cena asi 3600,-, s prací 5400,-...to znám:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To čidlo jsem měnil zároveň s rozvodama. Jak říkám cena byla přes 3.000.-. Přesně nevím, musel bych se podívat. Dělal jsem ty rozvody, čidlo, oprava egr ventilu, výměna zásuvky na tažné, čištění a kontrola klimy, nový pylový filtr, nová chladící kapalina, práce přes 4 hod. Celkem asi 9.300.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...