Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké letní pneu?


pacinka

Recommended Posts

Původně zaslal: Berkoff

ja jdu do barumek :) sou sice prej mekky, ale vzhledem k zimakum co me vytahli uz z nejednoho snehu jim zustavam verny ...:)

PS: mam polaris2

Koupil jsem nový Barum Bravuris, a ten samý den jsem jel do jiného servisu, aby mi dali něco pořádnýho!!!:o Barum Bravuris....dost lidí chválí, ale já bych si to nedal ani na slapací kolo, auto na těchto obutých pneu se chovalo silně nepředvídatelně....koupil jsem Nokiany...sice měkčí, kratší dobu vydrží, ale auto bylo jak přibitý i v extrémních zatáčkách, kde jsme je testovali ve Velké Úpě....:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ja som hľadal nové gumy minulý rok a v teste najlepšie vychádzali gumy Hankook Ventus Prime K105, tesne za nimi skončili Continental Premium Contact2 a Nokian NRHi (keď nájdem, dám link). Tak som kúpil víťaza testu (cca 2000,- SKK) a som maximálne spokojný. Najväčšia odolnosť proti aquaplaningu, naj. ovládanie a brzdenie za mokra, to isté za sucha, naj. jazdný konfort, najmenšia hlučnosť, o trochu vyšší valivý odpor. Ak nenájdem link okopírujem sem aspoň to čo som vytlačil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

Ja jezdim na tomhle a jsem s tim narposto spokojen dobra cena i jizdni vlastnosti : BF Goodrich G-Force Profiler.

Takisto ich mam, a neda sa porovnat s michelinami.

Micheliny nemaly ziadnu vyhodu, na mokrej ceste az prilis klzali, nebrzdili a plavali. Este k tomu boli aj dost drahe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost. Barum nebrat, prd vydrží a vlastnosti o ničem, za ty peníze jsou gumy vyšší třídy. Pirelli P6, nebyly zlé, ale šly rychle do kytek. Michelin Energy E3A jsou fajnové, ale drahší. Nějakou dobu teď jezdím na Klebrach Dynaxer HP2 a půjdu do nich znovu - za cenu Bravurisu kvalita E3A. Na druhém autě mám Goodyear HydraGrip a je fakt, že to auto drží na cestě jako přibité. Takže můj tip - Kleber Dynaxer HP2 a Goodyear HydraGrip. Beru to s ohledem na nejnižší cenu v návaznosti na nejlepší vlastnosti a kilometrový nájezd. Kdo peníze neřeší, ať si koupí Micheliny, nebo Continetály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice je mam kratce, ale koupil jsem Michelin Energy Saver a musim rict, ze jsem byl docela mile prekvapen. V kabine temer nejsou slyset, kdyz clovek vyradi dojede jeste docela daleko, na suchu se mi je zatim nepodarilo utrhnout a to jsem je zkousel i na letisti kolik vydrzi. Akorat na mokru je pravda, ze jsou si obcas nejisty.. ale zase si rikam, ktery pneumatiky nejsou. Ani ze bych mel problem kdyz jsem ve 130ti u Mnisku pod Brdy najel jednou stranou do louze jsem nepocitil, ze by auto ztratilo trakci..

U me proste letni Michelin vede :) ..ikdyz nerikam, ze nekdy nezkusim neco jinyho

:xvul na zimu mam Barum Polaris (pokud by nekdo chtel sadu 4 pneumatik, ozvete se) a vetsi sragory jsem teda skutecne nevidel. Nesedelo to na suchu, nesedelo to na mokru, nesedelo to na snehu... sileny. To nejsou pneumatiky, ale lisovana tma. Navic kdyz to byt jenom trosku ujelo, tak behem chvile smrad, ze se nedalo dejchat. Barum mi od letosni zimy nesmi na oci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul na zimu mam Barum Polaris (pokud by nekdo chtel sadu 4 pneumatik, ozvete se) a vetsi sragory jsem teda skutecne nevidel. Nesedelo to na suchu, nesedelo to na mokru, nesedelo to na snehu... sileny. To nejsou pneumatiky, ale lisovana tma. Navic kdyz to byt jenom trosku ujelo, tak behem chvile smrad, ze se nedalo dejchat. Barum mi od letosni zimy nesmi na oci...

Mám zimní Barum Polaris a nemohu si na ně stěžovat. Ve sněhu mě vytáhli. POkud byla břečka či mokro, tak pohoda:super. Při rozumné jízdě jsou dobré. Poměr kvalita/cena je odpovídající:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám Pirelli P7 a som veľmi spokojný, predtým som mal nejaké Maxxis :myslim a to bola dosť bieda, som ledva prešiel nejakú ostrejšiu zákrutu aby som nepískal :bojim teraz to drží na ceste ako prilepené. Hlučné niesu a keď je mokro tak jazdím opatrne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím na dunlopech http://www.levnepneu.cz/katalog/pneumatiky/detail-produktu/Dunlop-SP-Sport-FastResponse-205-60-R-15-2346.html . Na zimu pořídím tyhle: http://www.levnepneu.cz/katalog/pneumatiky/detail-produktu/Dunlop-SP-Winter-Response-195-65-R-15-1096.html . Naprostá spokojenost. Na služebních máme micheliny a už je tam nedám. Hlavně ne zimní A3. Jsou dost hlučný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...