Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

jaké letní pneu?


pacinka

Recommended Posts

Původně zaslal: El-Chio

Tak toto ti nikto neporadi, radsej si pozri testy renomovanych spolocnosti, alebo skusobnych ustavov. Tu ti kazdy napise to co ma na aute a nie to co je najlepsie. :myslim

No já nakupoval podle testů z mnoha nezávislých serverů a ty Bridgestone spolu s Pirelli vycházely všude na špici, proto jsem si je koupil a můžu je i dál doporučit... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja používám continental-premiumcontact 2 a naprosto spokojen sedí jak přibitý a v testech mezi prvním a vzhledově nevypadají vubec špatně ,ty kánálky na odvadění vody vypadaji docela drsně a plní velmi dobře svoji funkčnost,jentak se od cesty neutrhnou ani na vodě.

http://www.pneunet.cz/pneu/7012/continental-premiumcontact-2-205-60-R-15-91-H-letni/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Michal.B

Ja používám continental-premiumcontact 2 a naprosto spokojen sedí jak přibitý a v testech mezi prvním a vzhledově nevypadají vubec špatně ,ty kánálky na odvadění vody vypadaji docela drsně a plní velmi dobře svoji funkčnost,jentak se od cesty neutrhnou ani na vodě.

http://www.pneunet.cz/pneu/7012/continental-premiumcontact-2-205-60-R-15-91-H-letni/

Přesně tyhle jsem si objednal 185/55/R15 budou se vyjímat na nových 15! ALU kolech :super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyber si podľa toho ako najviac jazdíš. Mäká zmes ma dobrú prilnavosť ale malú životnosť. Tvrdá zmes je dobrá na životnosť ale blbá na mokro. Hlboké pozdĺžne drážky sú dobré na vodu ale majú mizerný záber i v troche blata. Výrazné bočné lamely dobre odvádzajú vodu, majú dobrý záber ale sú hlučnejšie.

Ja jazdím pomerne opatrne, bojím sa vody na ceste a chodievam po lesnej ceste na chatu tak som zvolil trochu tvrdšie s hlbokými pozdĺžnimy drážkami a výraznými bočnými lamelami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Berkoff

ja jdu do barumek :) sou sice prej mekky, ale vzhledem k zimakum co me vytahli uz z nejednoho snehu jim zustavam verny ...:)

PS: mam polaris2

Mám zimní pneu Barum Polaris a spokojenost. A letní Michelin a taky spokojenost. A zřejmě znovu půjdu do Michelin nebo Barum.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem7 let Goodyear a kdyby nebyla ted nakonec špatná geometrie , tak bych na nich jezdil dál. Jinak na pneumatice máš napsnáno malýma písmenkama něco jako trakce, rychlost sjíždění dezénu a asi teplota- to si ted nejsem jistej. Označuje se to písmenkama a stupněma( např. A , A, 360 ), ale to je jen kdyby si chtěl zacházet do detailu, takhle v nabídce to stejně málokde uvidíš :). Myslim si ale , že vydrží každá docela dlouho pneu , když se pořád nesřtihají zatáčky a nejezdí sprinty :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...