Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz pro 405kaře


Medvěd

Recommended Posts

Zdarec, mám dotaz na 405kovský kutily. Kámoš prodává 405 1,8 TD sedan a já bych ho chtěl doporučit kamarádce. Myslím si, že je to slušný auto, ale kamarádka má problém s pevnou zadní sedačkou. Vozí totiž často kolo a z fáčka byla zvyklá vozit kolo vzadu při sklopené sedačce. Můj dotaz tedy zní: Dá se nějak upravit 405 sedan, aby se do kufru vešlo kolo??? Mám na mysli třeba vysápnutí nějaké té přepážky mezi kufrem a zadní sedačkou a úpravu zadního sedadla, třeba zda by šlo použít z kombíku. Vzhledem k tomu, že kámoš prodávající 405ku je ze Žatce a já z Prahy, nechce se mi hnát k němu a študovat to, tak se ptám tady. Dík za odpovědi, klidně se mi můžete i vysmát, pokud je tato úprava nereálná, já to unesu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řeším tak že si u horáka sundám obě kola a potom to je brnkačka. Sestavit kolo je otázka 2 minut. Já bych v tom neviděl problém ale záleží na kamarádce jak je na tom s rozborkou a sborkou:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Wasabi

Já to řeším tak že si u horáka sundám obě kola a potom to je brnkačka. Sestavit kolo je otázka 2 minut. Já bych v tom neviděl problém ale záleží na kamarádce jak je na tom s rozborkou a sborkou:D

Myslíš tedy, že by se tam vešlo krossové kolo s rámem 19, pokud by sundala kola? Zahrádka je samozřejmě řešení, ale podle kámošky se pak člověk ani nemůže na oběd, protože krádež kola je otázkou pár okamžiků. Proto jsme právě začali uvažovat o možné úpravě kufru, stejně je mi s podivem, že u mé 309 sedadlo sklopit lze a u větší 405 ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne sa merida 660sx s 22\" ramom vojde do auta po zloženi predneho kolesa a stiahnuti prednych sedadiel do predu v pohode, do kufra som to nikdy nedaval. A mam krytu retaz a davam igelit, tak to ani nespini-otazka dvoch minut, už som takto viezol aj MB s detskou sedačkou na zadnom nosiči-pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...