Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kotouče zadek P 306


Mirradh

Recommended Posts

problem mit nebudes , jen poradim kup to na vrku jako celou napravu , vyjde to levneji , pocitej tak 5litru i tlumičema ,jen si pohlidej at to ma abs , jinak nesmis zapomenout ze jsou tam jine lanovody ručni brzdy .jinak je to zamenitelne v pohode.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mirradh

Původně zaslal: Stifler

Kdybys chtěl, tak ještě mam kompletní zadní nápravu s kotoučema, torzkama ze svýho XSička a samozřejmě, že ABS to mělo. ;)

Kolik by jsi chtěl za celou nápravu?

Už jsem psal do vlákna, kde prodávám díly ze svý 306ky, že ji nechám za 5.000,- Kč. Zrepasovaná takováhle zesílená náprava se prodává za 8.000,- Kč. Ta moje teda zrepasovaná neni, ale zase ani repasi nepotřebuje, takže cenovka je, si myslim, dobrá. ;)

[upravil dne 14/3/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Mirradh

Kdybys chtěl, tak ještě mam kompletní zadní nápravu s kotoučema, torzkama ze svýho XSička a samozřejmě, že ABS to mělo. ;)

Kolik by jsi chtěl za celou nápravu?

Už jsem psal do vlákna, kde prodávám díly ze svý 306ky, že ji nechám za 5.000,- Kč. Zrepasovaná takováhle zesílená náprava se prodává za 8.000,- Kč. Ta moje teda zrepasovaná neni, ale zase ani repasi nepotřebuje, takže cenovka je, si myslim, dobrá. ;)

ta cenovka je velmi dobrá:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

nazdar ja by som chcel tiež prehodiť taku nápravu ale ja zhánam celého peugeota 306 2,0 16v sedana

ale ja by som chcel vedieť či nestačí pozhadzovať komplet bubny a dokupiť zadne kotuče aj s brzdičamy a nahodiť to

a nemáte nejaku dokumentáciu alebo nejaký návod na výmenu nápravy???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...