Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolky budíku 405 a diagnostika


Přema

Recommended Posts

Tak už jsem to pomazal, ale pro změnu i tady, jiank díky moc za radu:super.

A tedy znova dotaz

Prosím vás hledal jsem ale nenašel.:roll

Potřeboval bych popis kotrolek na palubovce pro 405 starý model 4*4.

A ještě bych se chtěl zeptat kdej najdu diagnostickou zástrčku na 4*4 a Mi16.

Díky moc. ;)

[upravil dne 10.3.2008 Hanys55]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie kontrolky sú úplne štandatné až na dve výnimky. Kontrolky prehriatia motora (vysoká teplota motora) je červená na okraji stupnice teplomera a ten malý budík vpravo dole je po zapnutí zapaľovania ( cca po 2-3 sekundách) hladinomer motorového oleja a po naštartovaní teplomer motorového oleja. Ak ešte nejakú nepoznáš, napíš ako vyzerá a pozriem to v múdrej knihe.

K tej diagnostickej zástrčke iba toľko že mám 405 SRi , starý model a nikde som ju nenašiel. Ani na aute ani v literatúre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak že na tom Mi asi taky nebude je to taky starý model, dá se teda nějak vyblikat ta diagnostika nebo mám smůlu???

jinak k těm kontrolkám, bliká mi tam úplně vlevo nahoře, taková červená, je to asi voda, ale nejsem si jist, a ještě na mě bliká oranžová z vyobrazením nápravy, to je asi něco s uzávěrkou diferáku nebo co

jo a ještě bych se chtěl zeptam, ty máš přímo chytrou knížku na tu 4*4???

minulý majitel tam ještě přeprasil hydraliku na zvedání zadku, chtěl bych to dát do původního stavu, nemáš tam náhodou k tomu schéma té elektriky ??? nebo něco ???

jinak díky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hanys55

jj tak tu vodu jsem trefil dobře, nevíš ještě proč na mě bliká tá náprava

Tak to netuším. Poľa skúseností s Peugrotom by som prelozil podvozok, všetko čo môže mať niečo s pohonom 4x4 a pokontroloval elektrické spoje. Viac ti neviem poradiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom ještě jeden dotaz

ta máš tuto knihu http://www.kopp.cz/www/index.php?product=106&aln=cz

si nejsem jistý, nemám tu teď papíry od auta, ale myslím že ta moje 4*4 je SRI tak by tam mělo něco být

momentálně řeším tu hydraliku ať mi to funguje tak jak má a na slepo je to celkem zásek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostická zástrčka je nad levým podběhem (pohled když stojíš před autem a čučíš do motoru) v takové černé plastové krabičce - zelený konektor, šedivý je diagnostika na ABS :papa:papa

A hydraulika by měla blikat jen, když máš málo LHMka

[upravil dne 12/3/2008 Bohouš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hanys55

jenom ještě jeden dotaz

ta máš tuto knihu http://www.kopp.cz/www/index.php?product=106&aln=cz

si nejsem jistý, nemám tu teď papíry od auta, ale myslím že ta moje 4*4 je SRI tak by tam mělo něco být

momentálně řeším tu hydraliku ať mi to funguje tak jak má a na slepo je to celkem zásek

Tá kniha je presne ona. Po prečítaní niektorých príspevkov ti odporúčam ju ani nekupovať. 4x4 tam vôbec nieje spomínané a diagnostika tiež nie. Mal by si to iba na karosériu, motor a časť elektriky. Sorry. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...