Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadni naprava


Sepp

Recommended Posts

Pri prezouvani letnich pneumatik na zadku jsem zjistil, ze se mi vnitrni strana sjizdi vice nez vnejsi strana pneu.

Pocitam, ze neco nebude v poradku na naprave, proto bych se chtel zeptat na zpusob ulozeni zadni napravy, pripadne co jaka konretni soucaska je v pr... :mad:

Diky vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic neklepe a mam pocit, ze ani nebude nic \"volne\" Jen ta pneumatika byla vice sjeta k vnitrni hrane.

Prave protoze vim, ze je ta zadni naprava ulozena trosku nestandartne, proto se ptam :) Slysel jsem neco o valeckovem ulozeni - a snad prave ty valecky (jehlany) by se meli casem deformovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mozna nedaji, ale jak znam servisy, pokud zjisti, ze nemas paru o co jde, okamzite te zacnou presvedcovat, ze to je v tomhle a ze je treba vymenit tohle a tamhleto a pak kdyz platis tak si pripadas jak zivnobanka :mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Čau všem, mám na své 406 podobný problém. Zadní pneu se mi sjíždí z vnější strany. Geometrii jsem dělal a je OK. Další věc, která mi na zadní nápravě vadí je, že mi v poslední době nějak dost vrže na nerovnostech (přejíždění příčných prahů, apod.). Když je vlhko, tak to nedělá. Stalo se to někomu? Dík za každou radu!:papa:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra jdu za kámošem do servisu, tak dám pak vědět. Někde sem tu ale četl, že to někomu dělalo a že někam pravidelně stříkal WDéčko a ono to časem přestalo.

Jinak koukal jsem na Tvoje stránky na to stříkání zrcátek. Shodou okolností jsem měl tenhle víkend stejnej nápad a musim říct, že efekt super. Po výplatě chystám udělat drastickou změnu předku. Jestli to úplně nepos...., pošlu Ti pár fotek do galerie.;) 406kám zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už vim, v čem spočívá můj problém. Mám zpuchřelé gumičky ve válečku na spodním úchytu ramen. 1 prý stojí asi 1200, takže jsem štěstím bez sebe. Ale pokud to nevyměním riskuju, že se mi zničí i tlumiče, sjedou pneu (což už se dějě), atd.

Takže radikální úprava předku se posouvá na příští měsíc. :mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam takovy problem - kdyz sednu do auta, tak pri odbrzdeni mi cele auto vrzne, ale pouze po delsim stani (pres noc). Nekdy citim takovy cuk, jakoby byl v nejake pozici a pri hnuti z ni vyjel. Nevim jestli je to normalni nebo si vymyslim. Co si o tom myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...