Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilátor


Entony

Recommended Posts

pokud ti to fouká déle než 30 vteřin po vypnutí motoru nebo když máš teplotu mín než 80C...tak to máš rozbitý (nejspíš čidlo teploty nebo relé ventilátoru)

jinak ventilátor spíná i při nižší teplotě, když je zaplá klima - ale to sepne chvíli běží a vypne....ale jen když je nastartováno

mě už to opravovali v servisu asi 4 krát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Entony

AHoj při krátké jízdě cca do 10 km mi při vypnutí klíče stále běží ventilátor. Auto s automatickou klimou mám poprvé proto se ptám jestli to má dělat nebo ne?:myslim Prosím o radu díky mám 307 combi 1.6 HDI 2004

A to o akom ventilatore pises, v aute ich je viac..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Tak nevím... je to problém nebo ne. Měl už někdo něco podobného?

Je to různé....dojedu, vypnu motor a ventilátor běží naplno. Jedná se o ventilátor někde poblíž přední masky (alespoň mi to tak připadá). Zatím jsem ještě nesehnal nějakou knihu k 307 SW HDi 1.6 rok 2004.

Co tomu předchází : při jízdě buď přidám nebo uberu na auto klimatizaci. Pokud ji vypnu, hučení větráku se nekoná. Pokud ji zapnu a \"něco\" na ní nastavuji, stane se a právě že jen občas, že ten větrák hučí asi po dobu 4 - 5 minut. Je jedno, kolik teploměr na polubce ukazuje, nebo jak dlouho jsem s s vozítkem jel. Podle mne to nějak souvisí s klimou.

Ještě to ale s tou klimoumusím pořádně vyzkoušet.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...