Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkovaci senzory


susta

Recommended Posts

Původně zaslal: susta

de mi o to ze nechci davat moc penez do parkovaciho systemu nemate nekdo zkusenost s timhle? ;)

http://aukro.cz/item322505973_super_parkovaci_system_lcd_4_senzory_.html

cena je to moc pekna, jen aby se jim dalo verit, uz vidim, jak to reklamujes nekam do Polska:nevim

asi do toho pujdu taky, ale pockam si, jak tady dopadnou komentare

[upravil dne 10/3/08 macik.83]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: macik.83

Ja myslel, ze je za zakona dana 2leta zaruka, on nabizi jen pul roku, pritom uvadi, ze je to nove:myslim Přemo a kolik tě to stálo tady?

asi 1300,- Kč ale před rokem

to jo, to je mozna i realna cena ted, kdyz si pripoctes i postovny, tak to uz se radsi asi vyplati koupit v Cechach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: susta

Takze chcete rict ze se toho nemam bat a jit do toho :D

Vydrz tak den dva, jak se rozjede diskuse. Ja jen mam strach z toho Polska. Ne, ze bych je nejak odsuzoval, ale prijde mi pak nerealny neco reklamovat. Dneska se vsechno vyplati kupovat v ruznych super a hypermarketech. Tam s tebou neresi nejakou reklamaci, proste ti bud daji novej kus, nebo jednoduse penize. Nejaky cekani 1mesice na vyjadreni, jestli to je jejich nebo tvoji chybou, s tim jsem se jeste nesetkal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já si zas myslím, že to jsou ( konkrétně u mně ) vyhozený peníze. Na autě je mám origoš přímo z výroby a jediný čeho to docílilo je, že si nedávám bacha, protože \" mám senzory \". Příště bych to neřešil a couval dle toho jak umím a jak vím, kde mám zadek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: susta

Přema: z krnova sem kupoval odnekoho krokodyla a uz presne nevim jak vypadal ale na tech fotka si mi nejaky povedomy tak sem si rikal jestly to nejsi ty. :D

Jo asi vím o koho jde....nejmenoval jse Petr??????? je to kámoš co hodně chová takové plazy a je mi na dálku dost podobný,holá hlava celý pokerovaný,skoro jako já...:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: susta

Přema: z krnova sem kupoval odnekoho krokodyla a uz presne nevim jak vypadal ale na tech fotka si mi nejaky povedomy tak sem si rikal jestly to nejsi ty. :D

Jo asi vím o koho jde....nejmenoval jse Petr??????? je to kámoš co hodně chová takové plazy a je mi na dálku dost podobný,holá hlava celý pokerovaný,skoro jako já...:D:D:D:D:D:D:D

tak to jo sem si rikal ze podoba je :D tak az ho uvidis tak pozdravuj a vezmi mi na neho mail poslu mu fotky jak krokous roste :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: susta

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: susta

Přema: z krnova sem kupoval odnekoho krokodyla a uz presne nevim jak vypadal ale na tech fotka si mi nejaky povedomy tak sem si rikal jestly to nejsi ty. :D

Jo asi vím o koho jde....nejmenoval jse Petr??????? je to kámoš co hodně chová takové plazy a je mi na dálku dost podobný,holá hlava celý pokerovaný,skoro jako já...:D:D:D:D:D:D:D

tak to jo sem si rikal ze podoba je :D tak az ho uvidis tak pozdravuj a vezmi mi na neho mail poslu mu fotky jak krokous roste :super

taky krokous na zadnom sedadle je lepsi, jak nejaky magic car.:))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...