Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vzduch


PavelM

Recommended Posts

Zdar

Mam P106 1.1. Stala se mi takova vec. Po kratke jizde (asi 5 min) a zastaveni u domu bylo citit trochu nekde smrat kolem auta nevenoval jsem tomu moc pozornost. Myslel jsem ze treba spojka nebo tak neco. Pak jsem ale jel dale a po ceste (asi 10 min )to zacalo strasne smrdet neco jako kdyz se pali elektrika. Zastavil jsem zvedl kapotu a ze vzduchoveho filtru foukal vzduch s trochou oleje. Vypadla hadice ktera je pripojena ze spodu a vede nekam dolu (asi 1cm prumer) a jeste jedna slabsi ktera vede zpet do vzduch. filtru (ta praskla). Nejak jsem to po ceste dal dohromady (pomohla isolepa).

http://www.ukazto.com/?img=2371933,motor.jpg

Na te fotce jsou ty hadice cervene oznaceny.

ps. neni to moje fotka je z netu.

Zajimalo by me proc to tak smrdelo a jestli se neco nemohlo podelat. Vetrak se neroztocil tak motor moc horky asi nebyl tak nevim.

Diky

[upravil dne 9.3.2008 PavelM]

[upravil dne 9.3.2008 PavelM]

[upravil dne 9.3.2008 PavelM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem ujel par km. a obcas mi prislo ze to smrdi porad po spaleny elektrice. Vetsinou na kdyz jsem zastavil na krizovatce tak jsem neco ucitil. Tak nevim jestli to mam dat do servisu aby se na to podivali. Jde mi o to aby se neco nepodelalo behem jizdy. Auticko jede jinak normalne. Jenom mi prijde ze to obcas zasmrdi.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...