Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Audi A4 nebo Peugeot 406


Zdenda-406

Audi A4 nebo Peugeot 406  

  1. 1. Audi A4 nebo Peugeot 406


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Rebik

To je tím, že s A4 občas jezdím a hrozně se divím, že se občas málem vymelu v zatáčce, kde to znám a A4 oproti jiným autům jaksi nedrží-)) [/quote

Takk to este ze sem si ji nekoupil.... docela se mi libila ale pak padla volba stejne na peugeota:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

rebik---nebude to tím,že má člověk pocit,že si s audinou může víc dovolit a prostě to víc řízne..?:myslim:aut

Ne, je to tím, že podvozek ani brzdy neodpovídají výkonu, stojím si za tím, že A4 je jenom pro německá zakomplexovaná paka, co nejsou schopni přijmout jinou značku a opíjí se rohlíkem.

BTW - jako rodinné auto máme Sharana, nejsem francouzský demagog, prostě v určité třídě je vždycky něco, ale ve střední není rozhodně A4 etalon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: peugeotkovic

zdenda ale :myslim máš li \"sen\",tak se na nikoho a na nic neohlížej a jdi si za ním..:papa

S tim plne souhlasim:super

Děkuji jen jsem se ptal.Jo sen mam a přesně tenhle:superA proto jsem doufal i v kladne odpovědi.A věděl jsem že tady mezi nami nebudou všichni zainteresovaní Peugeotáci:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak srdce, ale hlavy, ty občas praskaj.

Kup si bicykl :) Nebo si hoď korunou.

Ale nejdřív si uvědom, co vlastně chceš a kolik do toho chceš vrazit. Jinak nemá smysl ti radit - zbytečné plýtvání časem a energií.

P.S.: Zatím mohu sloužit jen informací, že vím o jednom zánovním tanku T-72 :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...