Jump to content
Ticcino

Když už mluvíme o alarmu

Recommended Posts

Ahojda, stále řeším otázku, zda nainstalovat do mojí 307bk/2006 alarm. Jako nejzajímavější se mi jeví jeden z Magicarů, konkrétně M100AS, nicméně po diskusích jsem četl, že instalace např.do 307SW je docela hustá a že doporučují nainstalovat to v profi firmě. S tím nemám problém, ale chtěl bych se předem zeptat, zda někdo z 307čkářů (nebo podobných novějších aut) s tím má nějakou zkušenost. Jestli vše funguje nebo je někde zádrhel...

Díky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Původně zaslal: Bohumil

Ahojky, dodatečné montáže alarmů se tu už řešily. \"Pane správče musíte se víc snažit\" a hledat. :mrk:D:D:D

:mrk Já vím, že se to tu řešilo, ale šlo mi o konkrétní značku (typ) na konkrétní model. A \"magicar\" mi to v sekci 307 nenašlo...

...aha, možná je chyba mezi klávesnicí a židlí. Někdo přidal do vyhledávání časový parametr s defaultem na \"týden\". Tak to sorry.

Jo a nahrazení combo boxu za list box byl IMO krok špatným směrem.

Jdu hledat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já jsem si tam nechal dát Jablotron Fox + náklonové čidlo. Cena i s prací 3.600,-. Je to kvalitní autoalarm a je tak levný, protože nemá vlastní ovladač, ale zamykáš jak si dosud zvyklý starým ovladačem. Blinkry bliknutím dají impuls, že je auto zavřené/otevřené a alarm se aktivuje/deaktivuje. Náklonové čidlo tam mám kvůli liťákům. Nemusíš mít strach, s BSI žádný problém. Pouze na jednu věc pozor, a to na to, že je třeba při montáži dát navíc kondenzátor. A to z toho důvodu, že při odemknutí auta blinkry zablikají rychle za sebou a to nedodá potřebný impuls k deaktivaci alarmu. S kondenzátorem pak už vše OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam mám namontovaný Jablotron 321 s mikrovlnnou a dalšíma věcma a mikrovlna se ni nabourala do BSI a otevirala mi dveře musel jsem snížit dosah:super a je to v pohodě:roker.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×