Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Když už mluvíme o alarmu


Ticcino

Recommended Posts

Ahojda, stále řeším otázku, zda nainstalovat do mojí 307bk/2006 alarm. Jako nejzajímavější se mi jeví jeden z Magicarů, konkrétně M100AS, nicméně po diskusích jsem četl, že instalace např.do 307SW je docela hustá a že doporučují nainstalovat to v profi firmě. S tím nemám problém, ale chtěl bych se předem zeptat, zda někdo z 307čkářů (nebo podobných novějších aut) s tím má nějakou zkušenost. Jestli vše funguje nebo je někde zádrhel...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Ahojky, dodatečné montáže alarmů se tu už řešily. \"Pane správče musíte se víc snažit\" a hledat. :mrk:D:D:D

:mrk Já vím, že se to tu řešilo, ale šlo mi o konkrétní značku (typ) na konkrétní model. A \"magicar\" mi to v sekci 307 nenašlo...

...aha, možná je chyba mezi klávesnicí a židlí. Někdo přidal do vyhledávání časový parametr s defaultem na \"týden\". Tak to sorry.

Jo a nahrazení combo boxu za list box byl IMO krok špatným směrem.

Jdu hledat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si tam nechal dát Jablotron Fox + náklonové čidlo. Cena i s prací 3.600,-. Je to kvalitní autoalarm a je tak levný, protože nemá vlastní ovladač, ale zamykáš jak si dosud zvyklý starým ovladačem. Blinkry bliknutím dají impuls, že je auto zavřené/otevřené a alarm se aktivuje/deaktivuje. Náklonové čidlo tam mám kvůli liťákům. Nemusíš mít strach, s BSI žádný problém. Pouze na jednu věc pozor, a to na to, že je třeba při montáži dát navíc kondenzátor. A to z toho důvodu, že při odemknutí auta blinkry zablikají rychle za sebou a to nedodá potřebný impuls k deaktivaci alarmu. S kondenzátorem pak už vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...