Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 4*4 hydraulika - opravena, už jen pár dotazů


Hanys55

Recommended Posts

Čus Hanys !

V Bílovci je taky vrakáč ? A byl jsi v Klimkovicích ?

Jinak na hydrauliku doporučuji RiCar - http://www.globalnet.cz/ricar/

Jak jsem měl XMko, tak jsem tam jezdil a byl jsem hooodně spokojen !

Než mi zkontrolovali a nafoukli koule ... teda na autě :D Tak jsem s panem Čechovským prošel vrakoviště a dostal plno drobností :super

Nepočítej, že dostaneš něco zadarmo, ale dobrého zákazníka si váží a dle nálady jedná :D Vždy jsem se zeptal \"Co za to\" a on jenom mávl rukou a vystavil frakturu na servis :super

Ani čokoládu ani kafe tam nemají zadarmo :D

Stejně tam musíš, protože to skákání dělají ty koule ! Není tam plyn anebo je přeražena membrána ! Oprava anebo repas byl myslím cca 450.-

[upravil dne 18/3/2008 TiborTeam]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Čus Hanys !

V Bílovci je taky vrakáč ? A byl jsi v Klimkovicích ?

Jinak na hydrauliku doporučuji RiCar - http://www.globalnet.cz/ricar/

Jak jsem měl XMko, tak jsem tam jezdil a byl jsem hooodně spokojen !

Než mi zkontrolovali a nafoukli koule ... teda na autě :D Tak jsem s panem Čechovským prošel vrakoviště a dostal plno drobností :super

Nepočítej, že dostaneš něco zadarmo, ale dobrého zákazníka si váží a dle nálady jedná :D Vždy jsem se zeptal \"Co za to\" a on jenom mávl rukou a vystavil frakturu na servis :super

Ani čokoládu ani kafe tam nemají zadarmo :D

Stejně tam musíš, protože to skákání dělají ty koule ! Není tam plyn anebo je přeražena membrána ! Oprava anebo repas byl myslím cca 450.-

[upravil dne 18/3/2008 TiborTeam]

No přímo vrakáč ne, ale dováží tu jeden auta a rozebírá a schovává co jde použít má to jako servis, jinak do Klimek jsem volal a vůbec nic.

Taky díky za typ na tu Ostravu jdu tam hned zavolat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: punkac

Ahoj, jelikož jsem vlastnil Mi16x4, tak ti mohu říci, že zadní náprava je shodná s typem citroen BX 4x4, což by se na vrakovišti mělo hledat lépe

Já mám náprav v poho jenom ten senzor na tu výšku je KO, myslíš že mají i toto stejné ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hanys55

Původně zaslal: punkac

Ahoj, jelikož jsem vlastnil Mi16x4, tak ti mohu říci, že zadní náprava je shodná s typem citroen BX 4x4, což by se na vrakovišti mělo hledat lépe

Já mám náprav v poho jenom ten senzor na tu výšku je KO, myslíš že mají i toto stejné ???

Myslím, že určitě protože diferák , zdvihací pístnice, kouli, dokonce ramena to mělo totožné - Já do Mi16x4 z toho bral tu kouli

jinak jestli chceš, pošlu ti nákres, kde co je a jak má fungovat...(neumim vložit odkaz na forum):mad:

[upravil dne 18/3/08 punkac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: punkac

Původně zaslal: Hanys55

Původně zaslal: punkac

Ahoj, jelikož jsem vlastnil Mi16x4, tak ti mohu říci, že zadní náprava je shodná s typem citroen BX 4x4, což by se na vrakovišti mělo hledat lépe

Já mám náprav v poho jenom ten senzor na tu výšku je KO, myslíš že mají i toto stejné ???

Myslím, že určitě protože diferák , zdvihací pístnice, kouli, dokonce ramena to mělo totožné - Já do Mi16x4 z toho bral tu kouli

jinak jestli chceš, pošlu ti nákres, kde co je a jak má fungovat...(neumim vložit odkaz na forum):mad:

[upravil dne 18/3/08 punkac]

Pokud je ten nákres na BX tak jo

E-mail : Hanys55@seznam.cz

jinak já tu vkládám odkaz normálně jako text tak to tu když tak bouchni :D

[upravil dne 18/3/08 Hanys55]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hanys55

Původně zaslal: punkac

Původně zaslal: Hanys55

Původně zaslal: punkac

Ahoj, jelikož jsem vlastnil Mi16x4, tak ti mohu říci, že zadní náprava je shodná s typem citroen BX 4x4, což by se na vrakovišti mělo hledat lépe

Já mám náprav v poho jenom ten senzor na tu výšku je KO, myslíš že mají i toto stejné ???

Myslím, že určitě protože diferák , zdvihací pístnice, kouli, dokonce ramena to mělo totožné - Já do Mi16x4 z toho bral tu kouli

jinak jestli chceš, pošlu ti nákres, kde co je a jak má fungovat...(neumim vložit odkaz na forum):mad:

[upravil dne 18/3/08 punkac]

Pokud je ten nákres na BX tak jo

E-mail : Hanys55@seznam.cz

jinak já tu vkládám odkaz normálně jako text tak to tu když tak bouchni :D

Obrázek jsem ti poslal mejlem - je to zadní náprava na P405x4 a jak říkám je totožná s citrónem BX 4x4

měl sem jí v garáži ale už je fuč i s tím Mix4:( jinak bych Ti to dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: punkac

Původně zaslal: Hanys55

Původně zaslal: punkac

Původně zaslal: Hanys55

Původně zaslal: punkac

Ahoj, jelikož jsem vlastnil Mi16x4, tak ti mohu říci, že zadní náprava je shodná s typem citroen BX 4x4, což by se na vrakovišti mělo hledat lépe

Já mám náprav v poho jenom ten senzor na tu výšku je KO, myslíš že mají i toto stejné ???

Myslím, že určitě protože diferák , zdvihací pístnice, kouli, dokonce ramena to mělo totožné - Já do Mi16x4 z toho bral tu kouli

jinak jestli chceš, pošlu ti nákres, kde co je a jak má fungovat...(neumim vložit odkaz na forum):mad:

[upravil dne 18/3/08 punkac]

Pokud je ten nákres na BX tak jo

E-mail : Hanys55@seznam.cz

jinak já tu vkládám odkaz normálně jako text tak to tu když tak bouchni :D

Obrázek jsem ti poslal mejlem - je to zadní náprava na P405x4 a jak říkám je totožná s citrónem BX 4x4

měl sem jí v garáži ale už je fuč i s tím Mix4:( jinak bych Ti to dal

ok díky moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak čidlo už se sehnalo a je na autě :cool:

ALE vyskytl se další problém, to hovado co to tam překopalo taky vyvalilo tlačítko na servisní polohu, a bez něho to nefičí, takže opět sháním další věc do toho, ale je to vklidu, naštěstí už jenom tohle.

Zítra sundávám kouli a jde na naplnění aby už z toho nebyl klokan :D

Potom ještě pár kosmetických úprav a hurá jezdíme:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže hydraulika opravena

už mám jen pár dotazů

- vlezl jsem do motoru a koukám dvě měrky, takže by mě zajímalo jestli je ta druhá na olej v převodovce nebo na co

- pokud je měrka na převodovku, kudy tam dolít olej

- a ještě jeden dotaz, nemá někdo nějaký tip jak povolil kouli ještě od té hydrazuliky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si to myslel, ale raši se zeptám ať nic nezk...ím :D

jinak jsme dneska za pomoci menší síly sundali tu kouli a zítra s ní hurá na naplnění

jenom náhodou, nevíte někdo jestli to dělaj na počkání ??? ale to asi jak kde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, jsem byl dneska naplnit tu kouli a řekli mi :

a) koule je KO

b) prý je to špatný tep koule, prýje to nějaká vyrovnávací co je na BX ve středuá a má tam být nějaká pérovací co je na BX místo těch tlumičů nebo co

takže bych se chtěl opět zeptat : nevíte jaká tam má být ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...