Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 4*4 hydraulika - opravena, už jen pár dotazů


Hanys55

Recommended Posts

no pokial si to zdvihol do najvyššej polohy- co je servisná poloha - tak to ani pružit nebude a nemože. vypni ten vypínač a ono by sa to malo samo spustit do normálnej výšky a malo by to v tej výške aj ostat. ak tam nemáš nieco prerábané. ale asi máš pretože ten vypínac by si mal mat vzadu v kufri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono se to samo nezvedne, začne se to zvedat až zapnu ten vypínač a jede to doj¨kud ho nevypnu, pak tam je ještě jeden a s tím to zase dávám dolů, je to sto propřekopané, tak právě potřebuju zjistit jak to udělat aby to fungovalo tak jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to trochu rozebral, v kufru jsem našel tu jednotku k tomu s relátky, byly tam tři relátka a dvě patice ve kterých je narvaný drát, vypínače jsem taky našel kde jsou zapojené,ale to je vklidu, ještě u těch relátek jsem objevil pět štíplých drátů, asi na další patice na relé. By mě zajímalo které prase to dělalo :grr

Takže bych rád někoho poprosil jestli neví jak to tam má být

tady foto toho mojeho

[upravil dne 9.3.2008 Hanys55]

post-0-14109599363988_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdy se to teda začne zvedat ??? když se otočí klíček nebo je to stabilně zvedlé a udržuje si to výšku ???

a ještě, proč když to zvednu tak to auto na každé díře skočí, jak sem s tím jel tak jsem byl vyklepaný jak startka

a náhodou scháma by někdo neměl ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samo si to udržuje výšku- zdvýha sa to iba ak zapnes výpínac ktorým to dostanes do najvyššej polohy- takzvanej servisnej polohy. ak auto viac zatažís tak sa to zdvihne aby to udržalo stále rovnaku výšku podvozku. Teda tak to funguje ked je to správne zapojené.

ked je zadok v servisnej teda najvyššej polohe tak nepruží- ak je však v normalnej polohe a skace to tak mas asi zlu gulu pruženia.

chcemu niekde mam - ked sa k nej dostanem- poslem ju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to včera s kámošem rozebral úplně, našli jsme ten výškový snímač a po dvou hodinách zjišťování, jsouli všechny kabyly k němu a krelátkům správně zapojeny jsme zjistili že je KO ten výškový senzor

zkoušeli jsme tady u nás pár vrakáčů ale nic :nevim

takže bych se chtěl zeptat nemá ho někdo doma navíc ??? a neprodáho za rozumnou cenu ???

nebo nějaké typy na vrakáče a tak, kde by se dal sehnat

jo a ještě neví někdo jak je číselně značem ??? ( jsem volal do jednoho obchodu a tam to po mě chtěli a ty čísla co jsou na něm jim tam nic neříkalo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...