Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde sehnat ta plastová kolečka s matkou vevnitř na utažení nosiče kol k příčníku?


*jose_106*

Recommended Posts

Pls, nevíte někdo, kde by šly sehnat takový ty plastový šroubovací kolečka s matkou vevnitř, co se s tím přidělává na střechu nosič na kolo - kolejnice účkem kolem příčníku? Mám už ty plasty popraskaný a matka z toho vypadává a vevnitř se protáčí. Nechávat tam obyč matky a šroubovat se mi nechce a nosiče jsou jinak ok. Lozil jsem po OBI a tak, ale neúspěšně, možná i proto že nevím jak se to správně jmenuje :nevim. Za tipy předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pokud bys měl problém sehnat ty plastový matky, tak se zkus podívat po křídlových matkách - motýlcích (dělají se pro všechny běžné průměry závitu), tam nemá co popraskat.

Jo jo, taky mě to napadlo, ale zatím se zdráhám. Minus - jde to rychlejc šlohnout x Plus - už s tím podruhý nebude problém, vydrží. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: *jose_106*

Původně zaslal: Medvěd

Pokud bys měl problém sehnat ty plastový matky, tak se zkus podívat po křídlových matkách - motýlcích (dělají se pro všechny běžné průměry závitu), tam nemá co popraskat.

Jo jo, taky mě to napadlo, ale zatím se zdráhám. Minus - jde to rychlejc šlohnout x Plus - už s tím podruhý nebude problém, vydrží. Dík

Obávám se, že šlohnout jde obojí zhruba stejně problematicky - tzn. bez odporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Vyrábí http://www.hakrbrno.cz/, když slušně požádáš, mohli by zaslat, nebo jinak opatřit, např. vyprosit v podnikové prodejně. Kdysi jsem od nich vymámil ty řemínky.

Hmm, zkusím je. Já mám právě nějaký cizí, snad USA, kupovaný v Else v Radotíně, ale už ta značka není v nabídce. Mno, buď uspěju, nebo budu vozit motejly. Též dík.

PS: Jinak řemínky se daj sehnat taky třeba cykloprodejnách, použít ty, co se dávaly do klipsen na pedály. Nebo mám do zásoby nakoupený ve vojenským prodeji krátký kožený. To je ale blbý, když je mokro, jde to pak špatně povolit (třeba se zmrzlejma prstama na horách....). Na dlouhý trasy to stejně přemotávám ještě krátkýma pavoukama jak rámovou trubku, tak kola v kolejnici, pak je jistota, že se to ani nehne a dá se s tím jet bez omezování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...