Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

\"Zamrzlá\" převodovka


vico.b

Recommended Posts

na strankach valvolinu som nasiel konfigurator, ktory odporuca DuraBlend GL-4 75W-80, no kazdopadne je ta viskozna trieda rovnaka ako uz bolo vyssie spomenute. No skusim teda najprv tu vymenu, uvidim co to spravi.

http://www.lubricants.sk/index.php?option=com_wrapper&Itemid=45

http://www.valman.sk/iobchod/produkt/94-durablend-gl-4-75w90-1l/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vico.b

Zdravím!! Mám takový problém, který mě už nějakou chvilku trápí, obvzlášť teď v zimě... Ráno, když je celé auto studené, se mi nedaří přeřadit z 1 na 2, jedině s meziplynem... Výměna oleje v převodovce nepomohla, napadá někoho kde by mohl být problém?? Zajímavé je, že se tohle projevuje právě jen když je pod nulou a auto vychladne...

Mám zcela stejný problém, olej měněn nedávno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hejnej

Původně zaslal: vico.b

Zdravím!! Mám takový problém, který mě už nějakou chvilku trápí, obvzlášť teď v zimě... Ráno, když je celé auto studené, se mi nedaří přeřadit z 1 na 2, jedině s meziplynem... Výměna oleje v převodovce nepomohla, napadá někoho kde by mohl být problém?? Zajímavé je, že se tohle projevuje právě jen když je pod nulou a auto vychladne...

Mám zcela stejný problém, olej měněn nedávno.

Ak je ten olej správny tak to môže robiť i zle nastavená spojka alebo vydný synchrón. Skús pri preraďovaní synchronizovať spojkou či to pomôže.

Znamená to ako pri nákladiaku. Zmačknúť spojku - vyradiť 1 - pustiť spojku - zmačknúť spojku - zaradiť 2.

Ak to pomôže tak to bude synchrón.

[upravil dne 11/2/09 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...