Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou jste dostali největší pokutu?


Davidf

Recommended Posts

Tak ja měsíc po zavedení trestnych bodů 2500,- za 84 v 50satce samo tři body , překvapily mě dva radary na 2 km , v pulce byla hranice mezi kraji. Takže v Zdibech byl jeden , ten tam bývá vždycky , tenkrat zeleny stary pasat s bradavicí v masce , ja pianko okolo 50 u celnice samo vybíračka,pak konec středočeskeho kraje a Hlavni město Praha Vás vítá. A zachvilku vidím jak na mě mává dopravák s poza auta s malym napisem na boku policie , říkam \"vo co de?\" a oni měli schovanou trojnožku ve křoví , parchanti . Od te doby počítám i střemi radary na 1 km ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Tak ja měsíc po zavedení trestnych bodů 2500,- za 84 v 50satce samo tři body , překvapily mě dva radary na 2 km , v pulce byla hranice mezi kraji. Takže v Zdibech byl jeden , ten tam bývá vždycky , tenkrat zeleny stary pasat s bradavicí v masce , ja pianko okolo 50 u celnice samo vybíračka,pak konec středočeskeho kraje a Hlavni město Praha Vás vítá. A zachvilku vidím jak na mě mává dopravák s poza auta s malym napisem na boku policie , říkam \"vo co de?\" a oni měli schovanou trojnožku ve křoví , parchanti . Od te doby počítám i střemi radary na 1 km ! :D

Tak tam v tom miste sou skoro porad... Uz i ja sem tam dostal pokutu ale este nebyl bodovej syste,m....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gotrek

200,- za den propadlé emise...

Ještě se Škodou 125, což je nějakých 8 či 10 let.

Ještě jsem zapomněl na cca 40 eur předloni v Makedonii. Na dálnici kde mají povoleno 110 km/h byla bez předchozího snižování rychlosti najednou 60ka a práce na silnici. Říkal jsem si, že je sobota, ale přece jsem přibrzdil, ale s nahuklým kombíkem (4 lidi + bagáž na 14 dní u moře) nedobrzdil - na ručním radaru mi ukázal 101 km/h. Penízky šly samozřejmě do kapsy a otázkou zůstává zda těch 101 naměřil mně, nebo jsem byl již několikáté auto se stejnou rychlostí. Budiž jim ke cti že hned po mně zastavili místní autobus, takže nešli vyloženě po cizincích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Gotrek

Penízky šly samozřejmě do kapsy ...

Představuji si ten dialog asi takhle:

Policista: \"Tak to máte za 40 EUR\"

Gotrek: \"A nešlo by to bez bloků\"

Policista: \"Ale to už je bez bloků\"

:D :D :D

Já se ho na nic takového ani neptal. Sám mi na kalkulačce spočítal, že by to bylo několik tisíc éček, ale že když jedem na dovolenou, tak nám ji nebude kazit.

To s místníma policajtama mám zkušenosti, jak se to snaží hrát malá domů...

případ první - ještě se Škodou 125... tehdy byly hrozné zmatky kolem emisí, kdo je mít musí a kdo ne. Otec si je tehdy nechal udělat i když nemusel a když propadly tak jsme to neřešili, jelikož auto do první technické je tehdy mít nemuselo. Nu a zastavili mě cajti a že je mám propadlé a bude pokutička. Já na to že nebude, že je mít nemusím. Tak jsme se chvilku dohadovali, nicméně prolezli celé auto, ale nic nenašli.Tak prý, že za kolik to dáme. Já na to, že mám u sebe dvacku a brácha co jel se mnou, že nemá ani kačku. Policajt zrudl, zbledl, chvilku sbíral dech a pak, že to prý necháme s napomenutím, že má dobrou náladu... :D

případ druhý - už jsem tu psal, zase se Škodou 125 a opět emise, ale tentokrát už být musely. Já je zazdil a zastavili mě cajti, že je mám propadlé (jeden den). Nejdřív přišel ten \"zlý\" a tvrdil mi jaký je to hrozný přestupek a jaká hrozná pokuta a všemožně mě \"děsil\". Pak si šel dát pauzu a přišel ten \"hodný\" a prý kolik mám u sebe. Já na to že nic. To ho zarazilo, nicméně to zkoušel dál, že ale v tom případě mi bude muset vypsat bločky. Já na to, že ať je klidně vypíše, že stejně u sebe nemám ani kačku. Chvilku hleděl jestli si dělám srandu, ale když pochopil, že to myslím vážně, tak je s brbláním vypsal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zatím za těch necelých 3,5 roku čistý štít, což se někdy až docela divím....:roll . Protože v obci, kde lišky dávaj dobrou noc a domky jsou od silnice půl kilometru daleko, opravdu 50 nejezdím.

[upravil dne 10/3/08 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...