Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jakou jste dostali největší pokutu?


Davidf

Recommended Posts

Já dostal 2000kč za 118km ve městě:bojim.Byla sobota a na silnici ani jedno auto a hodně přehledný úsek tak jsem se nechal trochu unést.Stali u cesty s šedou felinou a hned jeli za mnou.Naštěstí to bylo měsíc před zavedením bodového systému.:super Dnes už se neunáším a jezdím pomalu.

[upravil dne 8/3/08 Davidf]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvyšší \"pokutu\" platil můj bratr loni v dubnu - v září zaparkoval svého favorita (koupeného v červnu za 7000) mezi ostatní auta, a protože na rozdíl ode mě jízdu autem provozuje pouze v nejvyšší nouzi, tak auto až do dubna nepotřeboval. Když dorazil na místo, kde auto před půllrokem zanechal, zjistil, že tam auto není, Dotazem u měšťáků zjistil, že auto v říjnu odtáhli při čištění ulic - brácha za odtah a parkování vyplázl 12 000 Kč - když se pokoušel dohadovat, že v momentu, kdy auto parkoval, tak žádné značky nebyly, tak mu řekli, že se má o své auto líp starat a že by mu odtah proplatili pouze kdyby byl dlouhodobě nemocný nebo prokazatelně v zahraničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u mne to bylo vzdycky za rychlost a vsechno jeste pred bodovym systemem...paradoxne nejmin jsem dostal 200,- za 92km/h na 50ce a nejvic litr za 72 ve meste:mad:

edit: jo a vlastne jednou 500,- za to, ze jsem se otocil v jednosmerce, kdyz byla zacpa a ja to chtel vzit jinudy:grr

[upravil dne 8/3/08 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před dvěma roky 500 Kč, za to že jsem si dovolil ve dvě ráno po cestě v dešti a mlze z Mnichova projet na sjezdu z dalnice na Smíchov stopku, přestože široko daleko nic nejelo a přibrzdil jsem tam. Pak se mě tam pokusili měšťáci o rok později zkasírovat znova, to už ovšem bylo \"Dobrý den pane policisto, jestli jste mě zastavil kvůli té stopce za rohem, tak já jsem stál na stopčáře jako druhý za autem předemnou, takže jsem znovu na stopce nezastavil\" - a nelhal jsem, protože už vím, že tam oxidujou pořád a zvláště v noci.

Ovšem přiznávám, že mi bylo mnoho odpuštěno, zejména na služebních cestách, kde prostě na 130, když je volná silnice, není čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja mam vodicakteprve pol roka...a dostal som pokutu 2000 sk za lekarnicku...ale nelso o lekarnicku ale blbli sme po meste s kamaratom on prvy ja druhy ...a rezali sme jednu neprehladnu zakrutu a samozrejme policajty isli oproti tak hned za nami...a secko kontrolovali on mal secko v poraidku a ja osm mal po zaruke lekarnicku takze asi tak..... :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...