Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přihlášení auta


vinorak

Recommended Posts

Mám jednoduchý dotaz. Koupil sem auto, a teď ho půjdu přihlásit. Auto je odhlášeno na mě(jsem napsaný ve velkym techničáku) a Potřeboval bych ho napsat na přítelkyni. Takže se ptám jestli to jde rovnou, nebo budu muset plati ještě něco navíc? Evidenčka je taky na moje jméno. Jo a ještě já sem z prahy a mladá ze st. boleslavi. Půjde to vyřešit jednoduše, nebo bude jednoduší když auto přihlásím na sebe? promiňte mojí neznalost, ale ještě sem neměl s dopravním inspektorátem žádné dočinění:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tohle musíte zvážit. Čí to auto vlastně je? A čí bude, až se s přítelkyní rozejdete? Na toho by mělo být napsané, předejdete tak možným problémům. A to i za cenu, že budete muset znova na evidenčku. Ne, že bych vám chtěl něco špatného přát, ale ono je hezké, že teď se máte rádi. Bude to i za rok?

Pokud ho budeš přihlašovat na přítulku, tak není nutná kupní smlouva, ale jenom písemný zápis, kde oba napíšete, čí vlastně to auto je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

no o tom sem taky přemýšlel, ale jelikož to auto fakticky zaplatila, tak bych v tom neviděl takový problém.A aspoň bude mít holka z vesnice pražskou spz :aut

no a neni to investice za statisíce ale 205 za pár :D

Právě proto bych ho přihlásil na ní. Zavolej si na magistrát (nebo ještě lépe na pověřenou obec podle místa bydliště přítelkyně), určitě Ti řeknou přesný postup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

auto je ted tvoje, takze sesmolis kupni smlouvu s pritelkou a s tou ji posles na prepis. pred tim jeste zridis evidencku na jeji jmeno.

Přesně tak se to dělá. No problem.

vinorak: Pokud ti jde o pov.ručení, tak to může sjednat i ona a to i kdyby bylo auto psaný na tebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...