Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

alu 15\" a TP peugeot 405


ondris

Recommended Posts

Peugeot ti to nenapíše ani omylem, protože na 1,9TD nemají co pohledávat. Do provozu to bylo schválené jen a pouze se 185/65/14. Pokud tam má někdo zapsáno něco jiného, je to jen a proto, že v dřevních dobách šel do TP zapsat jakýkoliv nesmysl. Dneska chodit do Peugeotu s něčím takovým je hloupost a naivita - leda přes nějakého prodejce kol, ale do Peugeotu ani ve snu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak napsal Oddie.Každé auto má z výroby povolené určité rozměry a víc se tam nemůže dát.Takže jestli že výrobce (PSA) na danámodel povolila jen 14\" disky tak tam nikdo nepovolí dát jiné.

Já mám na svém 5,5J x 14 FHD s pneu 185/65R14 86T a alternativně 6J x 14CH a pneu 195/60R14V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo jedine PSA ti to moze povolit a take vynimky sa davaju a to ani neviem ci ano len na neaku profesionalnu upravu ako daktore auta upravene od novitecu, hoormana, barbus a pod. ktore su upravene mozno na zakazku daneho koncernu ale to je uplne niekde inde (moje uno Turbo od Abarthu ma povolene14 a alternativu 15 a origo Uno Turbo ma 13) skus pozriet vo velkom technicakuna tu alternativu Inak ak tam das vecie kolesa a nedas nizsie pneu tak ti bude ukazovat na pikacu tachac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to cyberzef. ani na stk,ani na úřadě ti to nezapíšou pokud ta velikost není schválení výrobcem (zástupcem).Možná by to šlo přes nějakého profesionálního úpravce jak píše sana.Pokud není od výrobce povolen daný rozměr tak ti to asi jinak nedají.Jediná možnost je bez dokladu,ale když se nabourá,může se stát,že pojištovna neuhradí škodu nebo ne v plné výši

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tady ten odkaz byl několikrát a je mi naprostou záhadou, proč nejste schopni si vyhledat ani základní věci, i když je docela jasné kde jsou. Problematika nejen zápisů do TP, ale i celkově schvalování technické způsobilosti a dalších věcí okolo aut spadá do kompetence ministerstva dopravy, ale otevřít si jeho stránky je asi moc práce, že?

http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/Dovoz_registrace_a_schvalovani_vozidel/Schvalovani_vozidel/Zapis_rafku_a_pneumatik/

Podotýkám, že zde jsou uvedeny postupy pro zápis rozměrů NAD RÁMEC toho, co povoluje výrobce - s něčím takovým je pochopitelně hovadina chodit na Peugeot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...