Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citroën OBD


Winchester

Recommended Posts

Zdravím vás,

o OBD diagnostice jsem si toho na internetu, včetně tohoto fóra přečetl hodně. Tahle problematika se řeší dost, ale nikde nikdy nepadla konkrétní odpověď na pár otázek, které mě dost zajímají. Rád bych to tedy měl po kupě. Pokud by se našel někdo znalý a ochotný zodpovědět následující otázky, myslím že to pomůže dost lidem.

Takže:

1. Existuje široce dostupný software pro OBD diagnostiku pro citroën/peugeot s rozsáhlými funkcemi jako má např. VAG-COM pro VW group? Tzn. ne jenom přečtení chybových kódů. (pokud ano - jméno, link???)

Široce dostupným míním nepotřebující speciální HW apod. a pochopitelně nejlépe stáhnutelný na internetu.

2. Bude tenhle SW fungovat s těmito kabely - http://obd.ec.cz/CABLES/ ?

(vzhledem k podporovaným protokolům předpokládám, že ano)

Mě osobně jde o Citroën C5 2.2HDI r.v. 2002, kde bych rád měl dostupnou širokou škálu funkcí jako má zmíněný vag-com na VW,Škoda atd.

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

VAG ti bude nanic...PSA ma na testy soft Peugeot Planet...je to kabel+notebook+soft na testovanie...zhanal som to na nete, ale bez sance...

teraz som ale stiahol cele DVD roznych softov z netu...nasiel som aj schemu na kabel...nakolko chcem univerzalny kabel, tak sa chystam na zhotovenie pomocou uPC...zacinam davat dokopy suciastky (tazsie sa mi zhanaju originalne, tak sa to dufam podari)...

hadam to dam do mesiaca dokopy a neodpalim RJ v aute...o pripadne vysledky sa potom podelim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: reset_all

VAG ti bude nanic...PSA ma na testy soft Peugeot Planet...je to kabel+notebook+soft na testovanie...zhanal som to na nete, ale bez sance...

teraz som ale stiahol cele DVD roznych softov z netu...nasiel som aj schemu na kabel...nakolko chcem univerzalny kabel, tak sa chystam na zhotovenie pomocou uPC...zacinam davat dokopy suciastky (tazsie sa mi zhanaju originalne, tak sa to dufam podari)...

hadam to dam do mesiaca dokopy a neodpalim RJ v aute...o pripadne vysledky sa potom podelim...

To by bolo super...mat diagnostiku, konecne by Peugeot na mne nezarabal, ked uz vypustil taky paskvil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze nahanas veterne mlyny ... ale ktovie ...

Takze na presne fomulovane otazky presne odpovede ...

1. Nie

2. Nie

Rada: Zisti si, ci RJ motoru v tvojom aute je OBD-2 kompatibilna ... zdroj net ... napr. http://www.obd-2.de/tech_com.php ...

Ak ano, mozes na diagnostiku pouzit kabely OBD-2 z uvedeneho servera a kopec freewaroveho softu s diagnostikou zopar parametrov ... co mu do vienka dali tito dobrodinci ... zabudni na ?siroku skalu parametrov? ...

P.S. To co by si potrebovat - napr. Tep-92, Lexia. Diag2000 ... atd... su firemne programy s firemnym komunikacnym protokolom ... a nie su volne dostupne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...