Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka světel


macik.83

Recommended Posts

Guest servisman

Kdyby jen 3 x za ty 4 roky více krát a šlo mi to docela v poho,poslední bylo u Ladmana kdy mu nesvítila půl palubky 3 žárovky na osvícení spálené,práce na 20 minut s pokecem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lumpma

vymena zarovek ne naprosto OK kdyz jsem to delal poprve tak jsem mel trochu strach ale fakt se neni ceho bat. Mrkni do do knizky koluje tu a podle ni je to hracka. Kdyz ji nesezenes tak pisni.

Kdyztak mi to prosim pekne posli, nejak se mi to v tom novem hledani spatne hleda, nebo fakt asi neumim hledat:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Dik Sarkomi, ale to je masakr, nevim nevim, jestli se do toho mam pustit:bojim

poprve budes nejisty pak už poslepu , ja ji mam ted vyndanou za 5 minut , Volant ksobe a max dolu , třikrat škubnu za vydechy,3x 20 torx ,zase škubnu k sobe za kapličku ,pak 4x 20 torx , budiky vyklopim ksobe dolu a odpojim dvakonektory a fertig . Kdo sebojí nesmí mít Peugeota!:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: macik.83

Dik Sarkomi, ale to je masakr, nevim nevim, jestli se do toho mam pustit:bojim

poprve budes nejisty pak už poslepu , ja ji mam ted vyndanou za 5 minut , Volant ksobe a max dolu , třikrat škubnu za vydechy,3x 20 torx ,zase škubnu k sobe za kapličku ,pak 4x 20 torx , budiky vyklopim ksobe dolu a odpojim dvakonektory a fertig . Kdo sebojí nesmí mít Peugeota!:D:D:D

To je prave ono, skubnu a je to:D Myslis, ze je tam stejna zarovicka jako je v hodinach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: macik.83

Dik Sarkomi, ale to je masakr, nevim nevim, jestli se do toho mam pustit:bojim

poprve budes nejisty pak už poslepu , ja ji mam ted vyndanou za 5 minut , Volant ksobe a max dolu , třikrat škubnu za vydechy,3x 20 torx ,zase škubnu k sobe za kapličku ,pak 4x 20 torx , budiky vyklopim ksobe dolu a odpojim dvakonektory a fertig . Kdo sebojí nesmí mít Peugeota!:D:D:D

To je prave ono, skubnu a je to:D Myslis, ze je tam stejna zarovicka jako je v hodinach?

jj stejná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: macik.83

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: macik.83

Dik Sarkomi, ale to je masakr, nevim nevim, jestli se do toho mam pustit:bojim

poprve budes nejisty pak už poslepu , ja ji mam ted vyndanou za 5 minut , Volant ksobe a max dolu , třikrat škubnu za vydechy,3x 20 torx ,zase škubnu k sobe za kapličku ,pak 4x 20 torx , budiky vyklopim ksobe dolu a odpojim dvakonektory a fertig . Kdo sebojí nesmí mít Peugeota!:D:D:D

To je prave ono, skubnu a je to:D Myslis, ze je tam stejna zarovicka jako je v hodinach?

jj stejná.

Aspon neco pozitivniho, fakt me to znervoznuje, kdyz to nesviti:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak se k tomu vratim, vcera mi to zase zacalo svitit:o Vim, ze je to mozna hloupost, ale popisu vam tady, jak mi to prestalo svitit: Zapl jsem zhaveni, do toho mi zacal zvonit mobil, ted jsem udelal neco jineho, nez klasicky pri startovani delam(nevim, jestli jsem treba prvne rozsvitil svetla, nebo tak neco...) a kontrolka mi prestala svitit. No a vcera, to same, odjizdim zapnu zhaveni, zacne zvonit phone, takze zvedam mobil a zase jsem asi udelal to same a kontrolka mi zacala svitit. Nemuze v tom bejt nejaka spojitost, treba jako, ze si to timto muzes vypnout z palubky, aby te to nedrazdilo?:nevim

Proste mi to hlava nebere, kazdopadne jsem rad, ze to mam z krku:D jen aby to tak uz zustalo a priste(teda jestli to je tim), tak si dam pozor:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...