Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Když couvám, tak čumim, ne?


Ticcino

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

...jedu tak 10 metrů za ... najednou zastavuje, tak brzdím a zastavím nějaké 2 metry za ní. Najednou se rozsvítí couvačky ...

Předvídej nepředvídatelné???? Jestli něco fakt miluju, tak je to pitomec, kterej mi při parkování do podélné mezery dojede 2 metry za zadek a pak čumí jak vejr, že ten předtím tam zastavil kvůli parkování. Do takových bych s velkou chutí nacouval taky - nehledě na to, že jsem na pár takových už musel vystoupit a vysvětlit jim, že to auto klidně nechám uprostřed té ulice, když se neuráčí odkýblovat se zpátky, abych do té mezery mohl zajet. Fakt taky někdy zkuste používat hlavu, a taky trochu někdy zauvažovat, jak jezdíte a co děláte vy sami. Dost z vás, co tu popisujete různý historky, má máslo na hlavě :nevim

Máš pravdu, ale čteš moc rychle a nepořádně. Kdybych tušil, že zastavuje kvůli parkování, nechám mu místo, klidně couvnu. Nejsem debil a se slušnostní nemám problém. Jenže on zastavil a stál. Tak co mám dělat? Zaflekovat to hned, jak ho vidím že stojí? Na tý ulici není moc místa, často zastavuje jeden směr aby pustil protisměr. Já k němu jen v klidu dojel. Nechal jsem dva metry. Stojíme oba. A on začal najednou couvat...

...máslo na hlavě...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: minimaxa

na vojně jsem dělal učitele v autoškole právě na 815 8x8

No nekecej......já se honosil označením instruktor na T-815 8x8 a některé jízdy s nováčky byly opravdu výživné. :roker:roker

a málem sem tam zůstal jako voják z povolání a jezdil bych s vyprošťovací 815 8x8 co zvedá kamiony z pangejtů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim zastavenim za avii a pod... Dokavad sem nezacal jezdit s nakladakem tak bych taky neveril ze ridic muze za sebou prehlidnout osobak.. ale ted uz vim ze za nakladakem se muze osobak schovat kamkoliv:D A praveproto se nema zastavovat metr za nakladek ale o hoodne dal:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kasi

S tim zastavenim za avii a pod... Dokavad sem nezacal jezdit s nakladakem tak bych taky neveril ze ridic muze za sebou prehlidnout osobak.. ale ted uz vim ze za nakladakem se muze osobak schovat kamkoliv:D A praveproto se nema zastavovat metr za nakladek ale o hoodne dal:papa

JJ, jednou takhle chlapík s Tatrou 148 couval a sešrotoval Felicii, ale totálně, když přijeli policajti tak se ho ptali a to jste necítil že za vámi něco je? A on na ně, tak si sedněte do ty Tatry a zkuste si jestli něco ucítíte ldyž naloženej budete couvat :D Zaplatil pokutu a bylo, Felda šla do šrotu a z povinnýho se zaplatila. Jen ta paní co jí Felda patřila byla nějak na prášky z toho, chuděra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kasi

S tim zastavenim za avii a pod... Dokavad sem nezacal jezdit s nakladakem tak bych taky neveril ze ridic muze za sebou prehlidnout osobak.. ale ted uz vim ze za nakladakem se muze osobak schovat kamkoliv:D A praveproto se nema zastavovat metr za nakladek ale o hoodne dal:papa

Nemusí to být nutně Avie a větší auto, úplně stačí větší dodávka typu Ducato, Sprinter, Daily apod. - i za takovým autem se klidně běžný osobák schová (taky jsem v době, kdy jsem s ťukátem jezdil, miloval ty jedince, kteří se mi při stání před obchodem nalepili 10 cm za zadní dveře a já se kvůli nim ani nemohl dostat k nákladu - následný odjezd od obchodu se většinou též neobešel od ťukanců do onoho auta).

K tomu se váže příhoda mého bývalého kolgy z Ostravy. Stál s Ducatem před obchodem na pěší zóně a skládal zboží. Pak ho odnesl na krám a z krámu šel od zadku auta do kabiny, tam vyplnil nějaké papíry, krátce houknul, zařadil zpátečku a naštěstí POMALU začal couvat - najednou nějaké rány na bok a pak přiběhl nějaký rozčilený chlap a kolegu donutil vystoupit z kabiny (následně kolega zjistil, že před autem tlačí - naštěstí v ose - prázdný kočárek). Nemusím tu určitě sáhodlouze líčit, co všechno se mohlo stát, takže jen ve zkratce: Kolega vlítnul do krámu a když viděl matku s dítětem v náručí, velice nahlas a dlouze s ní hovořil (a nebylo to úplně vhodné do čítanky).

Samozřejmě očekávám, že tu budete operovat tím, že řidič si má vždy zajistit couvání, ale po pravdě kolik z Vás by jednalo stejně jako můj kolega??? Troufám si předpokládat, že většina - ale je potřeba si uvědomit, že i taková situace může nastat a proto tedy couvat vždy s maximální opatrností.

[upravil dne 6/3/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked uz tu preberame to cuavanie ja mam zazitok tiez, sice bez kolizie ale je kuriozny. Tak u nas v meste som isiel parkovat, pozdlzne. Zastavil som, pustil som auta ktore mna obiehali a a zacinam cuvat naraz znicoho nic policajti prisli /velky pani zakona/ a vrazili sa mi tam normalne predkom ale ze zadnu cas auta mali v ceste nesralo ich. Tak cely vytoceny som vybehol z auta a hned do nich.......a oni arogantny kreteni ze oni sa ponhlaju ze on si nevsimol ze tam chcem cuvat a....... Vytoceny som bol jak svina zaparkoval som o kusok dalej a nasich panov zakona som videl vychadzat z obchodu s chlastom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náklaďák - minimálně dva metry za ním a nestát přímo uprostřed. Náklaďák není ve městě jenom tak ze srandy nebo aby se projel při slunečným dni a nejspíš bude někde zásobovat. Pokud si tam nechám ty dva metry, on zastaví, můžu v klidu vytočit a objet ho.

Ti co s tím nikdy nejeli - věřte, že to není vůbec prdel v tom městě.

Kameru mám v plánu, navigace má video-in tak to bude super ale stejnak, když začnu couvat a ti pakoni za mnou to nepochopí tak je všechno v čudu. Když auto za mnou bude stát 30cm ode mě (běžná věc) tak ani nemá rejd na to, aby se vytočil když je za ním auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...