Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Když couvám, tak čumim, ne?


Ticcino

Recommended Posts

Tak jsem se dnes vracel z práce a u nás na sídlišti v obytné zóně jedu tak 10 metrů za nějakou Feldou. Ta najednou zastavuje, tak brzdím a zastavím nějaké 2 metry za ní. Najednou se rozsvítí couvačky a ten matěj začíná couvat do mezery co byla tak na mojí úrovni. Troubím jako kokot a on nic. No, zpátečku jsem tam narvat nestih, tak jsem jen vyvalil oči a zůstal opřenej o klakson. No samozřejmě, že mě nabral. Naštěstí to byl jen ťukanec do nárazníku v cca 2-3km/h. Vylít jsem ven jak čert z krabičky a ten holomek mi ještě vynadal, co se na něj lepím, když couvá. Tak jsem mu taky vynadal, kam čumí, když couvá, zběžně zkontroloval škody - nic jsem nenašel a s nadávkami jsem odjel. V garáži jsem ten nárazník oblejzal dalších pět minut a nenašel nic, tak snad to dobře dopadlo.

A poučení? Pro mě: předvídej nepředvídatelné a pořiď si silnější klakson. Pro něj: když couváš, tak čum kam a ztlum si rádio nebo propláchni ušiska...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se něco podobného stalo před lety na křižovatce. Zastavil jsem cca metr za autem, které ale na zelenou místo vpřed jelo vzad. Z onoho Trabanta pak vylezla mladá holčina a začala tvrdit, že jsem jí já trefil - naštěstí jsem nejel v autě sám, tak to vzdala - jinak by to mohla být slušná polízanice. Já na autě neměl nic, ona zlomený levý zadní blatník a obě zadní světla, nicméně jsme pak nikoho nevolali a já odjel pryč. Ještě než jsem odjel, tak se přiznala, že si popletla kvalty a místo jedničky jí tam záhadně skočila zpátečka - ten pocit, kdy máte zařazenou jedničku, pomalu pouštíte spojku s tím, že bakeliťák před Vámi se pohne též - a on najednou vystřelí proti Vám - není zrovna něco, co bych chtěl znovu zažít.

Ticcino - já nestihl ani houknout!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim jak jsi Ticcino vylitl mi pripomelo jak jsem jel minuly tyden z prace, predemnou jel nejaky pan snad v astre nebo v cem a vecpal se mu do cesty z vedlejsi nejaky favorit. Pan chytl nemaleho rapla a o dve krizovatky dal favorita zastavil vylitl, tomu ridici vynadal, malem mu naliskal, nakopal favorit a spokojene odjel. :D

Nebo kdyz se stala havarka (pro brnaky: kde jinde nez na hradecke). Jedno auto vytlacilo druhe do prikopu. A z toho druheto vylezl pan s bejzbolkou a zacal do toho prvniho mlatit (jeste ze ridic prvniho se zamkl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to .mycTD: no, ale já to zrovna nepředpokládal :)

to Medvěd: myslím, že to houknutí by stejně nepomohlo :) Nechápu ale, jak může tvrdit to, žes jí nabral, když věděla, že to není pravda. Lidi jsou tak strašně ulhaní. Ale jinak mě docela rozesmálo (i když to je spíš k pláči) \"ona zlomený blatník, rozbitá obě světla a já nic\".

to fErdA: hustý...

No kéž se nám vyhýbají smůly obloukem...

[upravil dne 5.3.2008 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jednou zastavil na křižovatce ve městě za skříňovou Avií a taky začala couvat a za mnou už stály jiný auta a tak jsem troubil jak blázen a nic do tý doby než mi najel na kapotu... Takže jen dva škrábance na kapotě.. Ale i tak s se skříńovou Avií začne couvat idiot v dopoledním provozu... A konstatoval to slovy:že prý mě neviděl... No bodejtˇ 309tku za takovou krávou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Já jednou zastavil na křižovatce ve městě za skříňovou Avií a taky začala couvat a za mnou už stály jiný auta a tak jsem troubil jak blázen a nic do tý doby než mi najel na kapotu... Takže jen dva škrábance na kapotě.. Ale i tak s se skříńovou Avií začne couvat idiot v dopoledním provozu... A konstatoval to slovy:že prý mě neviděl... No bodejtˇ 309tku za takovou krávou...

Kamos zastavil za skrinovkou na skutru a taky mu troubit nepomohlo. S Avii zastavili, az kdyz slyseli sripet skutr pod jejich autem. Kamosovi se nastesti nic nestalo a skutr to taky prezil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je fakt stará běžná věc ...

Posledně jsem byl jenom jako pozorovatel. Parkoviště nějakého marketu v Krnově, děda zastavil 120ku, za ním něco lepšího, a děda pomalučku začal couvat :D ale ten druhý se jenom koukal jestli ještě vleze, a nakonec ťuk ... nic extra, možná jenom odřeniny :-)

Ale já jak jsem měl Ford Taunus :D ten má taky zpátečku vedle jedničky ... a žádné jištění ....

Tak než jsem se naučil rozjíždět na jedničku, a né na zpátečku :D to mi chvilku trvalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos zastavil za skrinovkou na skutru a taky mu troubit nepomohlo. S Avii zastavili, az kdyz slyseli sripet skutr pod jejich autem. Kamosovi se nastesti nic nestalo a skutr to taky prezil. kdybych měl skůtr nebo i jinou motorku,tak bych za něčím velkým moc nestál.

To bych najel na bok toho auta,aby mě popřípadě viděl v zrcátku(doufám).

Jinak opravdu může být rád,že se mu nic nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Bohouš

No mě se taky jednou na semaforech podařilo zařadit zpátečku místo jedničky.........bylo to ještě na vojně s T-815 8x8........no a to autíčko za mnou jen tak slabounce tútlo :D:D:D

na vojně jsem dělal učitele v autoškole právě na 815 8x8 a občys se nám stalo, že si žáček zapoměl do pravé zatáčky najet a občas na nás zatůtala maminka s kočárkem která po něm zrovna šla :mad::mad: :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stalo se mi něco podobného, jak Medvědovi..měl jsem auto teprve pár týdnů, zastavil jsem na světelný ve svahu, přede mnou octáva, skočila zelená, auto stojí, pak asi dvakrát problikla zpátečková světla, to jsem znejistěl, tak jsem nechal svoje auto kousek sjet dozadu, jak to jen šlo (ženská za mnou nepochopila můj záměr, takže jsem moh couvnout asi jen o 20 cm), pak se rozsvítila zpátečka uplně a octávka pod plynem proti mě, už jsem viděl své nové autí nabořené z obou stran, naštěstí to blondýna zašlápla pár cenťáku před mým čumákem..pak vylezl spolujezdec, omluvil se, blondýna si přesedla vnitřkem a borec odjel..

jinak v Brně se mi naskytla kdysi taky hezká situace, když koukám na křižovatce z okýnka trolejbusu, vedle nás zastaví auto, najednou to před něj smýkne druhé, vylítne týpek a toho prvního, kdyby nebyl připoutanej, by vytáhl okýnkem:D

[upravil dne 6/3/08 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Tak jsem se dnes vracel z práce a u nás na sídlišti v obytné zóně jedu tak 10 metrů za nějakou Feldou. Ta najednou zastavuje, tak brzdím a zastavím nějaké 2 metry za ní. Najednou se rozsvítí couvačky a ten matěj začíná couvat do mezery co byla tak na mojí úrovni. Troubím jako kokot a on nic. No, zpátečku jsem tam narvat nestih, tak jsem jen vyvalil oči a zůstal opřenej o klakson. No samozřejmě, že mě nabral. Naštěstí to byl jen ťukanec do nárazníku v cca 2-3km/h. Vylít jsem ven jak čert z krabičky a ten holomek mi ještě vynadal, co se na něj lepím, když couvá. Tak jsem mu taky vynadal, kam čumí, když couvá, zběžně zkontroloval škody - nic jsem nenašel a s nadávkami jsem odjel. V garáži jsem ten nárazník oblejzal dalších pět minut a nenašel nic, tak snad to dobře dopadlo.

A poučení? Pro mě: předvídej nepředvídatelné a pořiď si silnější klakson. Pro něj: když couváš, tak čum kam a ztlum si rádio nebo propláchni ušiska...

Předvídej nepředvídatelné???? Jestli něco fakt miluju, tak je to pitomec, kterej mi při parkování do podélné mezery dojede 2 metry za zadek a pak čumí jak vejr, že ten předtím tam zastavil kvůli parkování. Do takových bych s velkou chutí nacouval taky - nehledě na to, že jsem na pár takových už musel vystoupit a vysvětlit jim, že to auto klidně nechám uprostřed té ulice, když se neuráčí odkýblovat se zpátky, abych do té mezery mohl zajet. Fakt taky někdy zkuste používat hlavu, a taky trochu někdy zauvažovat, jak jezdíte a co děláte vy sami. Dost z vás, co tu popisujete různý historky, má máslo na hlavě :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to tak ctu tak ten zacatek je dost agresivni, hodit zpatecku na krizovatce se mi podarilo jednou co sem mel cerstve auto a nebyl zvyklej na krouzek a zpatecku a proste po pace sah a daval jednicku bohuzel i s krouzkem, ale spojku poustim dosti pomalu, takze hned jak sem to cejtil ze nejde dopredu tak sem to zadup. A v pohode max dva tri cm dozadu od ty doby davam poradnej pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně tohle dělali v Soběslavské běžně, je to jednosměrka a když jsem vjela do té ulice a chtěla zaparkovat (pouze podélné stání), měla jsem často na zadku nalepené další auto, ač jsem jasně brzdila-hodila blikačku, atd. atd. ...stejně mě většinou dojeli na doraz ...a to si myslím, že jsem se naučila parkovat hodně rychle, bez zdržování na první zacouvat a pak jen dorovnat čumák, ale to už dotyčný dávno měl volnou cestu ... taky jsem párkrát musela z auta vystoupit a požádat, aby pan řidič couvnul, že do kabelky si tu 406ku fakt nedám a nepřehodím ji k chodníku .... prostě je to o lidech ....někdy mě řidiči tak strašně s****, že mám sto chutí hodit klíče do kanálu a rozkousat řidičák, ale vždycky si vzpomenu na svojí polovičku, která neprasí, jezdí slušně, v autě nenadává - a říkám si, kdyby byl každej takovej ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He.. to sem asi vedma ale takovou situaci kdybych jednou nepredvidal tak sem mohl mit taky novy naraznik .. nejlepsi je kdyz tu zpatecku jeste poradne odslapnou.. ale zatim sem byl pripraven na radici pace a synchronne s autem predemnou sem stacil reagovat :D Taky asi klika ze sem mel kam couvnout ze bylo za mnou volno ale baba to odhrabla oravdu rychle a to sem byl za ni taky tak 2m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Původně zaslal: minimaxa

na vojně jsem dělal učitele v autoškole právě na 815 8x8

No nekecej......já se honosil označením instruktor na T-815 8x8 a některé jízdy s nováčky byly opravdu výživné. :roker:roker

Nekecejte :-) .... mě na vojně nechtěli pustit na 815ku, tak jsem dělal instruktora pouze na V3Sce ... taky výživné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klasika, pred pul rokem jsem zastavil asi 3 metry za cervenou civilni oktavii, ktera byla prvni na semaforech a cekali jsme na zelenou. Nikde kolem zadne jine auto, jen my dva. V tom si panacek asi jen tak pro zkraceni dlouhe chvile zaradil zpatecku a zacal couvat, nevim proc, nevim kam, ale fakt, ze jsem okamzite lezel na klaksonu, ho vubec nezneklidnil a vklidu mi nacouval az na naraznik a ocejchoval si ho moji SPZkou. Z auta vylezli dva mladi policajti a strasne se omlouvali, ze prej mne nevidel, v tu chvili jsem nemel slov ani rict mu jakej je vul, po obhlidnuti meho narazniku, na kterem utrpela jen SPZka lehkou ztratou cerne barvy z cislic jsem mu rekl at jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...