Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak řadit při sprintu


Qweer

Recommended Posts

Původně zaslal: Qweer

v nejhorším případě to svedeš, že to řídila osoba blízká, pokud teda nemají přímo fotku tváře, kterou by na fotce poznali

no, aby jsme se všichni za chvilku nedivili, až zrušej tu osobu blízkou a že to zrušej už brzo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

No meli by tady udelat okruh na bazi autobahn (jestli to pisu dobre nevim) :D:cool::aut Tam by sme se mohli na rovinkach vyradit a je pokoj,

jo, píšeš to dobře...tak si zajeď na nějaký letiště - třeba přímo tam u tebe v Hradci, kde se dělaj ty tuning akce... :D;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, píšeš to dobře...tak si zajeď na nějaký letiště - třeba přímo tam u tebe v Hradci, kde se dělaj ty tuning akce... :D;):super

no ale tam kde se dělají ty tuningove akce, tak to jsou většinou uzavřené objekty a oni si je pronajímají na ty akce.Jinak se tam normálně nedostaneš:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Qweer

no ale tam kde se dělají ty tuningove akce, tak to jsou většinou uzavřené objekty a oni si je pronajímají na ty akce.Jinak se tam normálně nedostaneš:roker

No, tak si trochu zahraješ na Kobru 11-->rozrazíš zátarasy a už jim tam řádíš na plnej \"knedlik\" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

záleží hodně na řidiči

moje tehdy ještě seriová 406 combi 1,8i 16v 110PS vs 307SW 2,0 16v (s turbem) a udělal jsem ji dvaqkrat po sobě o delku auta:P:papa

já třeba 2x po sobě dal 206 RC se 180ti koněma:D:potlesk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prípadne môžeš aj bez spojky. Je to rýchlejšie ale drahšie. :D ..a hlavne nepúšťaj plyn s podlahy :D

no to bys asi dojel dřív než myslíš....bez spojky bych to tam asi těžko narval.....už sem chvíli jel bez spojky ale na sprint to určitě nebylo....odešla mi totiž hydraulika....to sem se rozjížděl na 2 přes startér a pak sem tam horko těžko narval za 3.....už nikdy bych to nechtěl zažít,ale byl to jedinný způsob jak se dostat domů :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Qweer

Prípadne môžeš aj bez spojky. Je to rýchlejšie ale drahšie. :D ..a hlavne nepúšťaj plyn s podlahy :D

no to bys asi dojel dřív než myslíš....bez spojky bych to tam asi těžko narval.....už sem chvíli jel bez spojky ale na sprint to určitě nebylo....odešla mi totiž hydraulika....to sem se rozjížděl na 2 přes startér a pak sem tam horko těžko narval za 3.....už nikdy bych to nechtěl zažít,ale byl to jedinný způsob jak se dostat domů :mad:

:bacha Nerozumieš žartu? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Qweer

Prípadne môžeš aj bez spojky. Je to rýchlejšie ale drahšie. :D ..a hlavne nepúšťaj plyn s podlahy :D

no to bys asi dojel dřív než myslíš....bez spojky bych to tam asi těžko narval.....už sem chvíli jel bez spojky ale na sprint to určitě nebylo....odešla mi totiž hydraulika....to sem se rozjížděl na 2 přes startér a pak sem tam horko těžko narval za 3.....už nikdy bych to nechtěl zažít,ale byl to jedinný způsob jak se dostat domů :mad:

To se mi taky stalo, ale trojku jsem tam fakt nezkousel, ale bylo to jen uz 8 km, tak se to na tu dvojku dalo.

:xvul ale jednou v auto-moto-revue byla nejaka prekopana tatrovka u ktery se jinak nez pri plnym knedlu a bez spojky neradilo, a druha vec co si pamatuju byla spotreba - 60 litru :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda vážne aby ste si nemysleli že som debil. :myslim

Qweer, zožen si PW (výkonový) diagram tvijho motora. Na vodorovnej osi sú otáčky motora a na zvislých výkon a krútiaci moment. Potom si odsleduj ako je odstupňovaná prevodovka, čiže keď preraďuješ o koľko klesnú otáčky. Malo by to byť cca 1000 - 1500. Potom si na tom PW diagrame nájdi bod pri ktorých otáčkach je najbližšie maximálny krútiaci moment a maximálny výkon. Rozsah otáčok pri preraďovaní v šprinte by mal byť cca 20 - 30% pred týmto bodom a zvyšok smerom k maximálnemu výkonu. Keď to všetko ešte poplníš detailami ake je rýchle preradenie, vypnuté svetlá, vypnutá klíma a obmedzenie preklzu pri štarte nemôžeš byť pomalý. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je super ale zase až tak moc důležité to pro mně není....stejně bych nestíhal sledovat otáčky a tak.....prostě jedu podle sluchu...zatím mě porazil jen jeden týpek s BMW 320D ale to má 100kw v sérii a navíc zadní náhon a protiprokluz (myslím že se tomu říká ASR, nebo tak nějak) takže bych se mohl i rozkrájet a nemám šanci, ale chtěl jsem to skusit :roker jinak díky za radu :papa

[upravil dne 16.3.08 Qweer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...