Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co po osumsetšestce?


Che

Recommended Posts

Původně zaslal: John_Ice

...ale to houpání jak na vodě,že v každé zatáčce jsem myslel,že to převrhnu a to mlžení oken,to jsem opravdu nerozdejchal.Asi jsem s tím neuměl jezdit.Na houpání se asi dalo zvyknout,ale ty ofuky ty mě iritovaly,nemohl jsem to vyladit,aby se mi to nemlžilo,respektivě dětem....

[upravil dne 21.4.2010 John_Ice]

To je divny, ja s houpanim nebo jizdnimi vlastnostmi 806 nemel nikdy problem (a to bezne jezdim v Audi A6 Quattro), spis podvozek je tvrdy a hlavne zadni naprava nema rada hrbolate silnice, kde boucha a odskakuje. Naopak bezne predjizdim osobaky a ostatni drobnou havet ;-) i v zatackovitych usecich.. Nemel jsi nejaky spatny kus? Mne treba vloni po dovolene zacly piskat gumy v zatackach a nakonec se ukazalo, ze predni ramena jsou KO.

Stejne tak mlzeni oken, to byl naprosto vzacny jev...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsem že na houpání se mohlo zvyknout...hold je to o něco vyšší než kombík....to mlžení to bylo v poho,když byla zaplá klima,ale jinak bez klimi prostě nic moc...prostě jsem to neuměl...jestli špatnej kus to nevím,fotr ji kupoval,když měla nalítano 50 000 já s ní jezdil od 90 000km,nic tam nebouchá nic tam nevrže,jako auto je to určitě super,ale prostě jsem si na to nezvykl,tak jsem mu ji opět vrátil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raa

Původně zaslal: P607Olda

Co takhle 5008?

Taky jsem o ni uvazoval, ale nakonec zvitezila 807. Soupaci dvere jsou soupaci dvere :super

Varovani pro uzivatele 806:

- bude vam chybet zadni plato, na ktere lze odkladat veci (roleta v 807 toho moc neunese)

- budou vam chybet rozmerne kapsy v zadnich podbezich, kam slo naskladat spoustu haraburdi

- 807 je ve vsech ohledech o kus vetsi, tak tak se vejde do garaze

- pres A-sloupky je hure videt

:D

Hele, má ta 807ka víc místa vevnitř? Mi přijde, že je tm jen delší čumák a vnitřek je stejnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raa

Původně zaslal: John_Ice

...ale to houpání jak na vodě,že v každé zatáčce jsem myslel,že to převrhnu a to mlžení oken,to jsem opravdu nerozdejchal.Asi jsem s tím neuměl jezdit.Na houpání se asi dalo zvyknout,ale ty ofuky ty mě iritovaly,nemohl jsem to vyladit,aby se mi to nemlžilo,respektivě dětem....

[upravil dne 21.4.2010 John_Ice]

To je divny, ja s houpanim nebo jizdnimi vlastnostmi 806 nemel nikdy problem (a to bezne jezdim v Audi A6 Quattro), spis podvozek je tvrdy a hlavne zadni naprava nema rada hrbolate silnice, kde boucha a odskakuje. Naopak bezne predjizdim osobaky a ostatni drobnou havet ;-) i v zatackovitych usecich.. Nemel jsi nejaky spatny kus? Mne treba vloni po dovolene zacly piskat gumy v zatackach a nakonec se ukazalo, ze predni ramena jsou KO.

Stejne tak mlzeni oken, to byl naprosto vzacny jev...:myslim

To mlžení oken - asi špinavej kabinovej filtr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Che

Já sem se rozhod 807ku přeskočit, páč se mi nelíbí ta středová přístrojovka - uvidíme, jak bude vypadat 808ka

Ze zvědavosti jsem taky pátral, co bude po 807ce (i když ji mám necelý rok a absolutní spokojenost) a nic jsem nenašel. Koncern se teď vrhl na X008ky, to nejsou ale nástupci 806-7ky (5008 je mini MPV, takový nafouklý kombík), ani Fiat nic po Odyseovi zatím nenaznačuje, tak kdo ví, jestli vůbec něco v 8-kové řadě bude, teď navíc sjednotili 407+607 do 508ky...

BTW, ty budíky uprostřed v 807ce se mi ze začátku taky nezdály, ale jednak jsou praktické (jsou hodně vepředu a v pohledu dopředu na cestu) a taky to je otázka zvyku. Když jsem si v roce 2001 vybíral nástupce 405ky, díval jsem se i na japonce, tenkrát byl jeden sedan s přístrojovkou uprostřed, vůbec se mi nelíbil (včetně venkovního designu ala nepodařený delfín), takže nakonec zvítězila 406ka (a jak jsem za ni rád, designově a motoricky super auto, 407ka je designový paskvil, http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=189), ale ty přístroje uprostřed v 807ce mi vůbec nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...