Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sklápění světlometů


kobra

Recommended Posts

Zkusil jsem hledání a neuspěl jsem , tak se zeptám. Jak je řešený sklápění světel na 205-tce? Na OLD modelu to nemám , na NEW modelu mi to nechodí. Obávám se, že mi to z auta předchozí majitel kuchnul. No a 8/2008 je měsíc, kdy mám jít na STK a tak mi dnes došlo , že takhle asi neprojdu. Tak kdo má něco k věci , sem s tím. Zajímalo by mě zejména, jestli je to kapalinové, jako u Škodovek, nebo jak to řešili , nějaké foto , detail.....

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nejsem si jistej ale některá auta se seřizovala pokud jsi otevřel kapotu tak zezadu byla páčka se 3 polohami

Měl jsem to u Laguny rok 96 kdy někteří měli elektrické naklápění já měl ruční.

Co si matně pamatuji tak OK406 jeho tatík má 205 a ten má naklápění zezadu světla ale nejsem si jist na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Původně zaslal: aaischa

ja mam mechanicky sroubkem a kroutitkem, taky sem pred stk vlastnima silama opravoval a opravil..

ale ti co mají lepší výbavu mají ještě k tomuhle tuhle hydrauliku, víš?:super

ju takhle, cekal sem ze to bude az u tech nejnovejsich,moje chyba O:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

No já se do toho motoru ještě nedíval. Pokud by to bylo mechanické, opravuje se to tedy jak ?

no jestli mas uvnitr to štelování v kabině tak máš tu hydrauliku, a jeslti ne tak to mechanicky, tam vecinou promazat, juknout jestli nepraskly ty plasty co drzej ty pruzny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hydraulika - buď to doplnit chladící kapalinou, a nebo, pokud se ti to nechce opravovat a někdo už to rozhrabal, sehnat to mechanický štelování sklápění světel a to hydraulický kompletně vyhodit i s knoflíkem, pak na STK nemaj kecy žádný, protože nezjistěj, jestli to mělo mít nebo ne.

Ta cena novýho je ještě dost pěkná, do toho možná půjdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...