Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nemám slov na nejnovější akci silničářů


Péťa

Recommended Posts

Naši silničáři ušetřili mírnou zimou a tak hlava pomazaná rozhodla, že se okartáčují krajnice (posbírá přebytečná hlína a nepořádek na krajnici). Je to záslužné, silnice se zase mírně rozšíří, ale jen do té doby, než mi takto vylepšili silnici okolo domečku.

Po příjezdu domů na mě zvonil soused, ať si jdu posbírat drátky podle silnice. A opravdu - přes hodinu jsem chodil po krajnici a sbíral cca 20cm dlouhé ocelové štětiny, které odpadávaly z kartáče. Za tu dobu jsem jich posbíral určitě několik stovek. Chtěl bych vidět ten kartáč po pár kilometrech, kolik těch drátků ještě měl.

Lituji každého, komu se to zapíchne do kola, doufám, že já to nebudu a rozhodně nějakou dobu budu jezdit ještě více ke středu vozovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( no comment.... u nas pred firmou minuly tyden jezdil stetkonos nasucho po chodniku.... bohuzel tam nejaky majitel pejska (spis megapsa) nechal lezet h*vno jako cep (no spis tri cepy).... no a mily stetkonos ho rozstrikal po celem chodniku, takze uz de facto nebylo vubec mozne dostat se do firmy bez znacky na bote... nakonec to kolega musel jit vzit hadici, protoze to bylo fakt hardcore.... a to pracuju vlastne v centru Prahy!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je klasika u nás to tim čistěj pořád.když sem byl malej cucák,tak sme to chodili sbírat a počítali sme kdo jich nazbírá víc.u nás po vesnici cca na 2 km silnice sme jich nazbíraly kolem 5 tis.takže když silnici dočistili tak ten kartáč musel bejt holej.je to mazec no....:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

to je klasika u nás to tim čistěj pořád.když sem byl malej cucák,tak sme to chodili sbírat a počítali sme kdo jich nazbírá víc.u nás po vesnici cca na 2 km silnice sme jich nazbíraly kolem 5 tis.takže když silnici dočistili tak ten kartáč musel bejt holej.je to mazec no....:grr

To je teda mazec. Já sbíral na cca 50m, ale počítat jsem neměl sílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Nemáš je někde že bys mě nějaký poslal?

Mám jich docela hodně v popelnici. Kolik jich chceš?

Původně zaslal: Fusion

Na něco by se mě to hodilo a v Brně čistí plastem :)

Tohle není na obyčejné zametání ulice :D

[upravil dne 4.3.08 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Lituji každého, komu se to zapíchne do kola, doufám, že já to nebudu a rozhodně nějakou dobu budu jezdit ještě více ke středu vozovky.

Ale FUJ Péťo, taková nekolegialita - naopak, když o tom víš, tak máš právě Ty jezdit co nejvíc u kraje (když píchneš, tak Tě to až tolik jako ostatní normální smrtelníky nerozhodí, protože s tím tak nějak vnitřně vlastně počítáš).

Takže zítra do práce nejdále 15 cm od krajnice a bacha, víš, že v těch končinách, kterým Ty říkáš \"doma\", mám své informátory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Ale FUJ Péťo, taková nekolegialita - naopak, když o tom víš, tak máš právě Ty jezdit co nejvíc u kraje (když píchneš, tak Tě to až tolik jako ostatní normální smrtelníky nerozhodí, protože s tím tak nějak vnitřně vlastně počítáš).

Takže zítra do práce nejdále 15 cm od krajnice a bacha, víš, že v těch končinách, kterým Ty říkáš \"doma\", mám své informátory.

Předsedo, nechceš přijet na návštěvu? Nebo Ti po informátorovi můžu poslat vzorek a požádat ho, ať Ti ho píchne do míst, kde záda přecházejí v dolní končetiny :D

Zítra předám vzorek kompetentním a uvidím, co s tím provedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Peta: pokud jsou široký cca 3mm a alespoň trochu rovný tak nějakou hrst :)

Je to totíž hrozně odolná ocel, která se blbě shání, natož aby mě ji někdo našmikal na proužky.

Jenom nevím jak bych se odvděčil :papa

Ne - jsou to tenké drátky, zvlněné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...