Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cim doplnit stredny panel?


raydowe

Recommended Posts

Chcem sa opytat, ci neviete o niecom, cim sa da vyplnit prazdny slot v strednom panely. lebo v jednom mam radio, potom je ten prazdy = standardny rozmer ako pre radio, len je tam taky plast na odkladaci priestor. a potom uz kurenie. A ten prazdy tam nevyzera nejak pekne. Celkom si viem predstavit nieco, co by tam presne sadlo a ukazovalo napriklad teplotu v aute/vonku, stopky alebo odpocet, pripadne nieco zlozitejsie, ako el. diar, nieco co ma vlastny zdroj-baterku. pripadne nejak zaujimavejsie vyrieseny odkladaci priestor ako je hola diera. Zatial som na nic nenadabil tak skusam u vas. :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no praveze keby to malo este nejaky uchyt, aby tam ten mobil nelietal hore dole.:)) fakt ma zaraza, ze to nikto nerobi. Viemz e nie do kazdeho auta by to slo, ale je vela aut, co maju slot takehoto rozmeru len prazdny... asi zacnem podnikat.:)). Viem ze sa tam da dat CD menic ale mne je na houby, CD som v aute zivote nemal a vsetko ide z MP3 :)) bolo by to len drahe vyplnenie prazdneho miesta.:)) pritom pekny teplomer, vlhkomer (:D ) , vyskomer zakomponovany do plastu by nebol ani vyrobne narocny a vyzeralo by to originalne a lepsie nez teraz.:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LCD panel ? ..... cca 72 cm ? aby to bolo krásné :D

Za totálky jsme jezdily na burzy a tam se prodávalo audio po DINech, samostatně rádio, zesák, ekvalizér, ... a nevím co ještě :-) Jsem to tenkrát chtěl do MB 1000 ... minivěž do středu :-) Nakonec jsem tam napasoval malou ruskou TV Šilialis nebo jak se to jmenovalo ... bylo na 12 V ... to byl tuning :super

[upravil dne 4/3/2008 TiborTeam]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raydowe

no praveze keby to malo este nejaky uchyt, aby tam ten mobil nelietal hore dole.:)) fakt ma zaraza, ze to nikto nerobi. Viemz e nie do kazdeho auta by to slo, ale je vela aut, co maju slot takehoto rozmeru len prazdny... asi zacnem podnikat.:)). Viem ze sa tam da dat CD menic ale mne je na houby, CD som v aute zivote nemal a vsetko ide z MP3 :)) bolo by to len drahe vyplnenie prazdneho miesta.:)) pritom pekny teplomer, vlhkomer (:D ) , vyskomer zakomponovany do plastu by nebol ani vyrobne narocny a vyzeralo by to originalne a lepsie nez teraz.:))

vzdyt tam je ten gumovy koberecek... nebo mas mit holt mobil jako ja, ktery tam nelita :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho tam nemam, parchanti mi ho tam asi nedali. Gumovy podnos mam az na tom uplnom spodnom, za zapalovacom.:) a nevies na co su tie prekazky v odkladacej skrinke pred spolujazdcom? Mince chapem - super vec. uchyt na kartu chapem, ale tie ostatne vyrezy? na co to je? nic mi tam nepasuje.:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by se tam třeba líbila buková deštička namořená k interiéru s nějakýma přídavnýma budíkama a mohla by být doplněná i o nějakéj fajnovéj přepínač nebo i kontrolku.. Přepínač i kontrolky by nemusely být zapojený.. Prostě jen takový šméčko...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Mě by se tam třeba líbila buková deštička namořená k interiéru s nějakýma přídavnýma budíkama a mohla by být doplněná i o nějakéj fajnovéj přepínač nebo i kontrolku.. Přepínač i kontrolky by nemusely být zapojený.. Prostě jen takový šméčko...:super

tak to ja bych radsi to LCD :mrk:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si tam odložil lístek za vrácený flašky, jenž jsem zapomněl ukázat u kasy, tak abych ho měl pěkně na očích až pojedu opět do obchodu :)

Jináč prostor používám jako odkládací na věci, co mají být při ruce, ale nenechávám je tam, aby byly na očích pro nenechavce. Pokud ti vadí kluzký povrch, kup za pár korun takový gumový kobereček, co prodávají na každé pumpě. Já si ho koupil a už půl roku mi leží zabalený v obýváku :)

Jinak teploměr nebo co, bych dal spíš někam ke stropu, nad zrcátko.

Dál mě napadá tam dát třeba sušenky (ne čokoládové)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...