Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače


Žampión

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

vsechny tyhle levnejsi bezraminkovy jsou naprd. Na sklo nedolehaji v nekolika mistech a nesednou si ani po mesici provozu. Spatne gumicky. Mam odzkousene. Jediny ktery se mi osvedcily jsou od Valea, ty vydrzely rok a pul, pak samozrejme ta guma taky zacla tvrdnout a hur stirat. V Autokelly vyjdou s klubovou cenou tak kolem 1100-1300Kc ale fakt za neco stoji, Hypermarketove nebrat

Ja mam ty flaty na svy 406 už tričtvrte roku ,makaji i ted pres zimu nadherne , stiraji vše a jsou tiché , jedine co je napikaču jsou ty adaptery , jsou dost vysoke a dlouho me trvalo nez jsem si na ne zvykl , jinak na letošni sezonu mam připravene valea extreme jako Ferry ale duvod je fakt jen v tech adapterech , jen se zeptam , ty flaty se ted prodavaji kde , od te doby co jsem je koupil ve vyprodeji v ostravskem Autokelly jsem je nikde nevidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Žampión

Za stěrače bych v životě 1300kč nedal:xvulradši je investuju do nějaké opravy.500kč je maximum.:papa

Vem to tak 500,- 3x do roka nebo 1300 1x za 1 a pul roku? udavam Ferryho jako přiklad, myslim že je to jasné . Jako faktem je pokud se pohybuješ v oblasti kde se krade i co nejde tak potom ano .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam ty flaty na svy 406 už tričtvrte roku ,makaji i ted pres zimu nadherne , stiraji vše a jsou tiché , jedine co je napikaču jsou ty adaptery , jsou dost vysoke a dlouho me trvalo nez jsem si na ne zvykl , jinak na letošni sezonu mam připravene valea extreme jako Ferry ale duvod je fakt jen v tech adapterech , jen se zeptam , ty flaty se ted prodavaji kde , od te doby co jsem je koupil ve vyprodeji v ostravskem Autokelly jsem je nikde nevidel.

Ty flaty jsem koupil zde.

http://www.v3tuning.cz/Doplnky-exterier/Sterace-FLAT/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: imaster

Ja mam ty flaty na svy 406 už tričtvrte roku ,makaji i ted pres zimu nadherne , stiraji vše a jsou tiché , jedine co je napikaču jsou ty adaptery , jsou dost vysoke a dlouho me trvalo nez jsem si na ne zvykl , jinak na letošni sezonu mam připravene valea extreme jako Ferry ale duvod je fakt jen v tech adapterech , jen se zeptam , ty flaty se ted prodavaji kde , od te doby co jsem je koupil ve vyprodeji v ostravskem Autokelly jsem je nikde nevidel.

Ty flaty jsem koupil zde.

http://www.v3tuning.cz/Doplnky-exterier/Sterace-FLAT/

Díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Žampion:

Jo tyhle znám ... na 605ce jsem je měl 2 dny, pak jsem je chtěl dorovnat .... ale skončilo to ve skříni mezi ostatními stěrači :D

Raději grafit X-Tune ... ty jsem měl na XMku 2 roky a super ! :super

Teď mají nějaké bezramínkové v Globu tak je asi zítra vemu. Pak napíšu jestli i stírají :D

Tak jsem byl v Globu a už z dálky jsem viděl nápis EVO :grr

Tak jsem vzal Tuning Line, stříbrné, grafity, za 99.- ... a taky stírají :D

Jenom měli nejdelší 600 ... ale stačí :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval na 206tku na www.tuningshop.cz bezramínkový - výrobce EuFab

http://www.tuningshop.cz/sterac-stiraci-lista-pruzna-61cm.htm

cena trošku vyšší, ale stíraj suprově (potichu a kvalitně), tak sem pořídil předepsaný rozměry i na 307mičku a taktéž spokojenost.

jo, bral sem vždy ten o 1cm delší rozměr, ale s tim není problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

Já kupoval na 206tku na www.tuningshop.cz bezramínkový - výrobce EuFab

http://www.tuningshop.cz/sterac-stiraci-lista-pruzna-61cm.htm

cena trošku vyšší, ale stíraj suprově (potichu a kvalitně), tak sem pořídil předepsaný rozměry i na 307mičku a taktéž spokojenost.

jo, bral sem vždy ten o 1cm delší rozměr, ale s tim není problém

Delší ??? Tady na začátku jsem četl 650 a 400 .... někde uvádí 640 / 400 .. ale od těch 600 to stačí ... až uvidím delší, tak vezmu do zálohy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Žampión

Jasný,když bezramínky tak kvalitní,jen pro zajímavost,stěrače 650-400 značky Valeo stojí 550kč:papa

tak tuhle sadu jsem si koupil a kvalita stěračů 0, už je to made in poland a podle toho to vypadá, pak jsem si koupil stěrače zn. alca, stály ani ne polovinu co Valea a chodí parádně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravíčko,je to 14 dní co jsem nasadil stěrače Valeo-made in Poland a stojí za hov..!Při schánění aspoň náhradních grafitových gumiček jsem se o problému zmínil prodavačce a ta mi řekla že to slyší poprvé,že Valea nestírají.Jenže mé bystré očko si všimlo,že Valea co tam mají jsou made in France.Takže,jestli je někdo budete kupovat,tak si ověřte,z jáké země jsou.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...