Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače


Žampión

Recommended Posts

Jo to jsou ony:potleskŠkoda že je tam ještě nemáš:(abych věděl jaké jsou kvality.Někdo mě upzornil že nemám jiné než Boch kupovat.Na internetu jsem zase četl že jsou kvalitou srovnatelné s Boschama,ale to si může výrobce napsat co chce:Daby se lépe prodávali.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě,podle tveru, budou stírat dobře ale koukám že jsou bez krytek.Prodávají se také FRAMELESS WIPER BLADE,mam je na 307 a super.Jsou s krytkama.Jeden stojí 250 takže s porovnáním s BOSCH jsou o polovičku levnější a kvalita můžu říct že neni špatná.Hlavně si nekupujte MOONy.Při višších rychlostech vůbec nestíraj.Nechávali mi na okně 20cm nesetřenej pruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správná délka je 640 - 400. Ale takový rozměr nikde krom originál VALEO neseženeš. A ty stojí sada 800. To jako za spotřební zboží (a stěrače za to považuju) nedám. Před 2 ma zimama jsem nasadil taky obyčejné grafitové stěrače rozměru 610 - 410 a makají dodnes skvěle bez nejmenšího problému.

kovovy-racing-sterac-s-grafitovym-britem-silver-default.jpg

Tyto FLAT stěrače jsem koupil na doporučení kamaráda, jehož brácha má obchod s autodoplňky. údajně jich prodává hromady a zatím si nikdo nestěžoval. Normálně na takové kamarádské rady nedám, ale při té ceně, proč to nevyzkoušet. Akorát mě upozorňoval, že se nehodí do mrazu. Ztvrdnou a nedokáži kopírovat sklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kuci,tak jsem koupil taky bezraménkové stěrače,rozměr 630-400 a co k tomu dodat?400 na pohodu a 630 už při nasazení bylo vidět jak na konci nedolíhá:xvulJedná se o značku EVO.Doporučil mi je kamarád,prý měl předtím Flat a ty po třech týdnech přestali stírat,stěmito je náramě spokojenej:myslimPřikládám foto:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žampion:

Jo tyhle znám ... na 605ce jsem je měl 2 dny, pak jsem je chtěl dorovnat .... ale skončilo to ve skříni mezi ostatními stěrači :D

Raději grafit X-Tune ... ty jsem měl na XMku 2 roky a super ! :super

Teď mají nějaké bezramínkové v Globu tak je asi zítra vemu. Pak napíšu jestli i stírají :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechny tyhle levnejsi bezraminkovy jsou naprd. Na sklo nedolehaji v nekolika mistech a nesednou si ani po mesici provozu. Spatne gumicky. Mam odzkousene. Jediny ktery se mi osvedcily jsou od Valea, ty vydrzely rok a pul, pak samozrejme ta guma taky zacla tvrdnout a hur stirat. V Autokelly vyjdou s klubovou cenou tak kolem 1100-1300Kc ale fakt za neco stoji, Hypermarketove nebrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...