Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ztráta výkonu


Bomar

Recommended Posts

Pánové stává se mi, že při jízdě okolo 2 až 3tis otáček spadne výkon motoru jako by vypnulo turbo nebo jel jen na tři válce, ručička rychloměru spadne na nulu. Trvá to jen pár sekund a zase vše naběhne zpět a motor jede normálně. Je to 406 2.0 HDi 80kw rv.01. Zkoušel jsem prostříkat kontaky, palivo W-power diesel od shelu ,při volnoběhu normální chod, jde do otáček ,nekouří spotřeba normál. Poraďte co stím docela mě to s...:grr Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bomar

Pánové stává se mi, že při jízdě okolo 2 až 3tis otáček spadne výkon motoru jako by vypnulo turbo nebo jel jen na tři válce, ručička rychloměru spadne na nulu. Trvá to jen pár sekund a zase vše naběhne zpět a motor jede normálně. Je to 406 2.0 HDi 80kw rv.01. Zkoušel jsem prostříkat kontaky, palivo W-power diesel od shelu ,při volnoběhu normální chod, jde do otáček ,nekouří spotřeba normál. Poraďte co stím docela mě to s...:grr Díky za rady.

Známému dělá něco podobného,spadne výkon,rozsvítí se diagnostika a auto leze jak šnek.Zastaví,vypne motor,chvilku spočine a pak už opět většinou dobrý.Je z toho taky špatnej.Ví někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze takyto problem sa tu uz preberal a viem, ze tu maju s tym problem viacery. Presne to popisovali ako spadnutie rucicky tachometru a stratu vykonu na par sekund. Ale neviem ci sa to dostalo k nejakemu vysledku. Skus este popozerat uz existujuce vlakna aj v sekcii \"servis\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...