Sign in to follow this  
Followers 0
Bomar

Ztráta výkonu

12 posts in this topic

Pánové stává se mi, že při jízdě okolo 2 až 3tis otáček spadne výkon motoru jako by vypnulo turbo nebo jel jen na tři válce, ručička rychloměru spadne na nulu. Trvá to jen pár sekund a zase vše naběhne zpět a motor jede normálně. Je to 406 2.0 HDi 80kw rv.01. Zkoušel jsem prostříkat kontaky, palivo W-power diesel od shelu ,při volnoběhu normální chod, jde do otáček ,nekouří spotřeba normál. Poraďte co stím docela mě to s...:grr Díky za rady.

Diagnostika nesvítí a dělá to náhodně nikdy nevím kdy to příjde a jak dlouho to bude trvat.

Původně zaslal: Bomar

Pánové stává se mi, že při jízdě okolo 2 až 3tis otáček spadne výkon motoru jako by vypnulo turbo nebo jel jen na tři válce, ručička rychloměru spadne na nulu. Trvá to jen pár sekund a zase vše naběhne zpět a motor jede normálně. Je to 406 2.0 HDi 80kw rv.01. Zkoušel jsem prostříkat kontaky, palivo W-power diesel od shelu ,při volnoběhu normální chod, jde do otáček ,nekouří spotřeba normál. Poraďte co stím docela mě to s...:grr Díky za rady.

Známému dělá něco podobného,spadne výkon,rozsvítí se diagnostika a auto leze jak šnek.Zastaví,vypne motor,chvilku spočine a pak už opět většinou dobrý.Je z toho taky špatnej.Ví někdo co s tím?

Myslim, ze takyto problem sa tu uz preberal a viem, ze tu maju s tym problem viacery. Presne to popisovali ako spadnutie rucicky tachometru a stratu vykonu na par sekund. Ale neviem ci sa to dostalo k nejakemu vysledku. Skus este popozerat uz existujuce vlakna aj v sekcii \"servis\".

Takže asi výměna váhy vzduchu :myslim předpokládám, že opravit to asi nejde?

Sundas airbox, vezmes cistic brzd, prostriknes ji, vratis a je hotovo. Vic s ni delat nejde. Origo stoji 3500,- v kelly 2500,- :papa