Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kůže do 406


mira.buchla

Recommended Posts

Původně zaslal: mira.buchla

Původně zaslal: f3Rd@

Posledni dobou moc ne...

Bílá kůže je hezká ale pro denní používání je asi moc nepraktická ale ta černá je good já mám tmavé okna a klimu takže no problem:mrk

POUŽÍVÁ AUTO DENĚ I S DĚTMA A KŮŽE V POHODĚ ČISTÍM JEDNOU ROČNĚ A JAKO NOVÁ:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

otevíram znovu téemu. jsem ve klubu KUŽE. menil jsem komplet interiér. ted mam1 polokuži z lištami na tapacech modrej titán. je to proste paráda. sedačky jsou vyhrívané. jak jsem zisťoval tak jedna z mála. mel jsem štestí:D dávam zatím ilustrační foto. moje budou nekdy pozdeji. nestiham to sfotit. už bych auto bez luze nechtel :papa

post-0-14109602046965_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za pochvalu. uz bych mel takly to foto dat ale fakt nestiham:( snad se mi to zitra podari. jo jo je to fakt parada a taky se v tom lepe sedi a celkove to auto vevnitr pusobi uplne jinak. vše je černy + kuže a ty lišty se mi libi nejvic. raduji se jako kdyz dite dostane dort :D no menil jsem to taky s volantem a s kastlikmi takze me to vyslo na 12000 sk co je zhruba 9700 kč. z bourane 406 :papa chlapik ji rozprodaval na dily. bohuzel uz nejsou k mani zadne podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: BIBOP

TO SI MĚNIL KOMPLET INTERIER?? JINAK VYPADÁ TO PARÁDNĚ :super:super:super

NIKDY JSEM PO KŮŽI NETOUŽIL ALE UŽ BYCH JINÝ SEDAČKY NECHTĚL :potlesk:potlesk

SEDÍ SE V NICH UPLNĚ JINAK PROSTĚ SUPER:papa:papa

Hele kdyz mate ty kozeny sedacky nepot se vam na nich v lete pr*????

docela jo :)))....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tosky

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: BIBOP

TO SI MĚNIL KOMPLET INTERIER?? JINAK VYPADÁ TO PARÁDNĚ :super:super:super

NIKDY JSEM PO KŮŽI NETOUŽIL ALE UŽ BYCH JINÝ SEDAČKY NECHTĚL :potlesk:potlesk

SEDÍ SE V NICH UPLNĚ JINAK PROSTĚ SUPER:papa:papa

Hele kdyz mate ty kozeny sedacky nepot se vam na nich v lete pr*????

docela jo :)))....

za prve mame plokuzi a za druhe se to dava do auta s klimatizaci, za treti si muzem i pritopit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ericce

a tady. presne tak je to polokuze takze se v tom potime presne tak isto jako vlatkovych a kdyz se potime tak zapneme klimu :papa

nevim jak ostatnim, ale me se zada poti i se zaplou klimou, pokud jsem teda opreny a mam normalni \"latkovy\" sedacky. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jsem v rychlosti zapomnel vlozit foto zadnich ziclu. no nevim ja to poteni moc neresim. zalezi i od obleceni. kdyz je poradne vedro tak prece nebudu jezdit oblecenej v trocku a v dzinach. pak jezdim jenom v necem kratkym a bez tricka a okna dokoran :papa tak se uz nemam proc potit :P

post-0-14109602136441_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ze muzu, ale budu se stidet :D ale ne. dlouho jsem cekal kdyz nekdo zacne resit ci moje 406 vypada skutecne jako na obrazku. musim te ale bohuzel sklamat :( dve veci jsou virtual tuning. vask posud sam. foto s foliemi zepredu jeste nemam, ale casem muzu hodit i tu. jen by jsem musel auti umyt. kazdy tyden se mi to vubec nechce.

post-0-14109602136705_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...