Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kůže do 406


mira.buchla

Recommended Posts

Původně zaslal: paul jane

to mira.buchla : mel bych na tebe otazecku jak se ti povedlo namontovat zadni sedacky z noveho modelu do stareho a jak moc dobre to slo ? Jinak moc pekna prace :super a to ovladani tech zadnich dveri bude asi kabelovej bombonek :( ale preju hodne stesti mas to pekne :potlesk:super

Není to stejné????? Vím na 100% že u kombi starý a nový model je to stejné a sedí to.....ale u sedana jsi nejsem jist?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mira.buchla

Je to paráda vyměnil jsem celý interier i se středovím panelem takže mám i ovládání na vyhřívání sedaček,a dal jsem tam i el. otvírání zadních oken.Čekám na kritiku co vi na to?

hezké moc hezké,jen ty mračítka mě nesedí,ale vkus je vkus:roker,jinak taky mě bere bílá hlevně 406 s taxi 1,ale prozatím musí postačit 405,

ten interiér masakr :super se ti poved :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

to jsem si prave myslel a ma jine sklapeni nez starej model ty jsi vyresil jak to uchyceni a sklapeni ?

slápění to má stejné jen ty držáky vzadu jou na jiném místě a proto se musí vyříznout nové díry na zámky,vyndal jsem si i ty zámky takže to jen předělám.

[upravil dne 26.3.2008 mira.buchla]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Washut

Původně zaslal: mira.buchla

Je to paráda vyměnil jsem celý interier i se středovím panelem takže mám i ovládání na vyhřívání sedaček,a dal jsem tam i el. otvírání zadních oken.Čekám na kritiku co vi na to?

hezké moc hezké,jen ty mračítka mě nesedí,ale vkus je vkus:roker,jinak taky mě bere bílá hlevně 406 s taxi 1,ale prozatím musí postačit 405,

ten interiér masakr :super se ti poved :papa

Díky,auto jsem koupil už s mračítkama a taky jsem přemýšlel že je sundám ale pod nimi už jsou rýhy takže by bylo vidět že tam byly a to by nebylo moc hezké.mě nevadí a navíc se plánuje do budoucna předek z new modelu:mrk:mrk:mrk:mrk:mrkmoc bych si přál čirou optiku a xenony:cool:Jo a ta tvá 405 je taky good je to skoro jako 406,jen trochu hranatějši ale jinak moc pěkná,zkrátka BÝLÁ je BÝLÁ:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

[upravil dne 26.3.2008 mira.buchla]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...