Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kůže do 406


mira.buchla

Recommended Posts

Původně zaslal: BIBOP

TO SI MĚNIL KOMPLET INTERIER?? JINAK VYPADÁ TO PARÁDNĚ :super:super:super

NIKDY JSEM PO KŮŽI NETOUŽIL ALE UŽ BYCH JINÝ SEDAČKY NECHTĚL :potlesk:potlesk

SEDÍ SE V NICH UPLNĚ JINAK PROSTĚ SUPER:papa:papa

Hele kdyz mate ty kozeny sedacky nepot se vam na nich v lete pr*????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIBOP

TO SI MĚNIL KOMPLET INTERIER?? JINAK VYPADÁ TO PARÁDNĚ :super:super:super

NIKDY JSEM PO KŮŽI NETOUŽIL ALE UŽ BYCH JINÝ SEDAČKY NECHTĚL :potlesk:potlesk

SEDÍ SE V NICH UPLNĚ JINAK PROSTĚ SUPER:papa:papa

Ju ju komplet sedačky a tapecy,bylo to s jednoho auta tak to pasuje jako prdel na nočník....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: BIBOP

TO SI MĚNIL KOMPLET INTERIER?? JINAK VYPADÁ TO PARÁDNĚ :super:super:super

NIKDY JSEM PO KŮŽI NETOUŽIL ALE UŽ BYCH JINÝ SEDAČKY NECHTĚL :potlesk:potlesk

SEDÍ SE V NICH UPLNĚ JINAK PROSTĚ SUPER:papa:papa

Hele kdyz mate ty kozeny sedacky nepot se vam na nich v lete pr*????

Jak se tady píše....mám klimu a v zimě vyhřívaný sedačky takže bez problémů.....další auto bude jedině v kůži nic jiného nechci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mira.buchla

nahod nějakou cenu a určitě se domluvíme:mrkvůbec nemám představu jakou to má cenu.Jinak já ještě auto v kůži nikdy neměl ale vždycky jsem toužil po tom komfortu.

Tak to já taky nevím kolik jsi mám za něho říct???? jde o to že už tu starou sedačku budu mít uplně na ho*no bez toho ovladače ..... ale prodám ti to jen se musíme domluvit na ceně?????Nejsem vydřiduch ale zase za pakatel to taky nestřelím......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau tak musim rict ze ja jsem si taky dodelaval kuzi a musim rict ze tobylo o nervy :(. Uz bych to podruhe nedelal. Jkdyz tam mas pripravenou elektriku jako mel prema tak je to sranda ale kdyz ne tak je to desne. Pak ta ridicei jednotka co mas k tem sedackam je dalsi vec je to vlasne jen na jednu sedacku a to ridicova a ta se zapojuje zas extra :( no des dratu jak z lektrarny :(. Ja jsem nakonec pamety nenechaval zapojit pac to by se s toho asi ten elektrikar zblaznil ja jsem se nakonec do toho radeji nepoustel a sveril jsem to elektrikari kterej jako jedine chtel do toho pekla pustit a delal to opravdu poctivech dvanact hodin a rekl si za to 2500,- coz jsem mel i radost pac odvedl moc dobrou praci. Sedacky fungujou ale vyhrivani jsem nezapojoval pac jsem nesehnal to ovladani :( celkem nedostakove zbozi jice se to dalo resit jinak ale to uz je pase a prdel mi v tom zase tak nestudi :). Jinak kuzi si nemohu nevynachvalit super vec :super a preji ti hodne zdaru do montaze :papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

A nechces predat komplet sedacky? :)

Původně zaslal: Přema

a myslím že ti to jen tak někdo na vraku neprodá už by měl tu sedačku celou na prd a neprodal by ji bez ovladače....

:D:D:D:D:Djestli myslíš kožené tak to mě fakt rozesmálo.........:D:D:papa

[upravil dne 7-3-08 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

3x hip hip problém je vyřešený:Stávající ovladač s jednotkou je jak jsem zjistil stejný jako ovladač bez jednotky jen s tím rozdílem že ovladač s jednotkou je napájený rovnou z jednotky a tudíž nemusí být ukostřený přímo ten ovladač ale jen jednotka,takže na ovladači s jednotkou chyběli dvě kostry na které ale bylo připraveno místo,Takže jsem odpojil nebo teda přímo uštípl jednotku od ovladače a přiletoval ty dvě kostry přeně podle ovadače od spolujezdce a stačilo jen napojit na motory v sedačce a k mému ůžasu vše fungovalo akorád že obráceně protože jsem to zapojil jako u spolujezdce takže to bylo zrcadlově,stačilo prohodit protijdoucí kabely a je to OK:D strávil jsem nekonečně moc času zapojováním jednotky ale stejně to nešlo a tohle řešení mi zabralo poctivé dvě hodiny a je po starostech tímto bych chtěl poděkovat Přémovi za radu a za ochotu mi v tomto pomoci.DÍKY:super zkusím poslat foto jak a co....a hlavně jak to vypadá:mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...