Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kůže do 406


mira.buchla

Recommended Posts

Tak to kámo asi jen tak nedáš já kůži mám dodělávanou ale já už elektrické sedačky měl i v látce tak jsem to měl bez problémů......a myslím že pamět co bývá v kůži asi nerozchodíš já pamět dal pryč a mám jen elektriku bez paměti.....tu jednotku tam ani nedávej je kvuli té paměti,tu stejně nerozchodíš,zkus najít v sedačce kde se připojuje stále + a tam bych dovedl 12V + ale stejně pamětová sedačka má jiný multifunkční ovladač v sedačce než bez pamětimusel bys ho vyměnit za bez paměti není to vůbec problém,odkud jsi něco k těm sedačkám mám a poradil bych ti ale nejde to přes forum ale nejlíp osobně,vyfot sedačku zespodu a poradím ti co a jak.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fotek vidím že máš paměti a to se ti rozjet i s pamětí nepodaří,to by jsi musel být fakt borec a sklonil bych před tebou poklonu.....řešení jedině bez paměti ale to musíš vyměnit multifunkční ovladače na sedačkách kde je pamět,většinou je to jen na řidičové sedačce za ovladač bez paměti,abych to rozepsal.....ovladač s pamětí vede do té řídící jednotky a sní zpět k sedačce a ovladač bez paměti vede přímo k patici pod sedačkou přímo k motorkům,jsou to různé patice tak to nejde jen přehodit ale müsí se vyměnit celý multifunkční ovladač,to je krok 1. potom najít pod sedačkou přívodní 12V a tam 12V dovéct a měli by teoreticky sedačky i když bez paměti fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak u sedačky spolujezdce je to od ovladače přimo k motokum a je tam vyveden jen plus a minus,to byla hračka.myslel jsem že bych to jen propojil jako to je u spolujezdce jen aby se dalo polohovat,a nebo zapojit tu jednotku k sedačce a najít proud aby šel jen k motorkum.myslíš že to bez jineho ovladače nepujde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mira.buchla

přesně tak u sedačky spolujezdce je to od ovladače přimo k motokum a je tam vyveden jen plus a minus,to byla hračka.myslel jsem že bych to jen propojil jako to je u spolujezdce jen aby se dalo polohovat,a nebo zapojit tu jednotku k sedačce a najít proud aby šel jen k motorkum.myslíš že to bez jineho ovladače nepujde?

Nezkoušej to radši sehnal bych jsi ovladač s jiné sedačky bez paměti,já takový mám..... a vyměnil to to bude nejjednodušší zpusob,tu RJ bych tam vůbec necpal a rovnou bych jí vyhodil,je tam jen kvuli paměti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mira.buchla

fajn takže když seženu ovladač třeba ze spolujezdcove sedačky tak by to mohlo jít sojit?a nebo teda sehnat z řidičovi ale bez paměti,co by taková věc mohla stát?

Myslím jsi že to musí být ze sedačky řidiče protože od spolujezdce by jsi ten ovladač měl zrcadlově obrácený ale i to by možná nevadilo a jinak by to mělo fungovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je taková věc normálne k sehnání?třeba na vrakovišti,a co cena za kolik jsi to sehnal ty?A ještě jaké máš zkušenosti z kůží?Hodně lidí mě od toho odrazuje ale já to považuji za vrchol luxusu.koupil jsem totiž kompletně celý interier tzn.tapec,sedačky,palubku a dřevene dekory.bylo to z bouračky takže jsem musel řidičovu sedačku zašít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mira.buchla

je taková věc normálne k sehnání?třeba na vrakovišti,a co cena za kolik jsi to sehnal ty?A ještě jaké máš zkušenosti z kůží?Hodně lidí mě od toho odrazuje ale já to považuji za vrchol luxusu.koupil jsem totiž kompletně celý interier tzn.tapec,sedačky,palubku a dřevene dekory.bylo to z bouračky takže jsem musel řidičovu sedačku zašít.

Já jsi kůži nemůžu vynachválit,je to luxus jak říkaš.... taky mám vše v kůži i tapecy atd.když klikneš na moje fotky pod textem tak vše uvidíš,jsou tam i jíné fotky a zrovna řidičův ovladač zrovna držím v ruce ten co potřebuješ ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...