Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kdy přezout na letní?


sedl

Recommended Posts

no ja som mal funglace (matador MP43) a buduci rok bude tretia zima a aj posledna :) Mozno keby sa moc nedrali este aj tu stvrtu zmaknu, ale to by som uz isiel asi pod odporucanu mieru opotrebenia zimnej pneu. Ozaj to sa chcem spytat, co potom s tym robite ze vzor na zimu malo a este stale dost na flaster od organov? Mam ich cez leto hoblovat? A pokial v zime na tom vlastne jazdite?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4-ročná životnosť - podľa výrobcov pneu, je len komerčná záležitosť, lebo ak by tvrdili, že vydržia viac, tak by ich predávali asi menej, nemyslím si že pneu zmení za 4 roky svoje vlastnosti (ak nie je zodratá) tak, aby sa na nej nedalo ešte bezpčne jazdiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: PaloLM

4-ročná životnosť - podľa výrobcov pneu, je len komerčná záležitosť, lebo ak by tvrdili, že vydržia viac, tak by ich predávali asi menej, nemyslím si že pneu zmení za 4 roky svoje vlastnosti (ak nie je zodratá) tak, aby sa na nej nedalo ešte bezpčne jazdiť

ani si neumíš představit jak se změní vlastnost gumy působením UV záření a solí kterou sypou cestáři silnice. Nikdo ale neříká, že zimní gumu po 5 letech nesmíš používat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročpak asi Němci vyhazují docela dobrý gumy a ty se tady potom prodávají od 600,- kč za kus v ruznejch gumobazarech. Zřejmě proto že se mají rádi a koupí si nové gumy na kterých je jízda bezpečnější, a my Čecháčci se už tolik rádi nemáme a za ušetřenou korunu budem klidně riskovat životy své i cizí ježděním na starejch držkách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: PaloLM

4-ročná životnosť - podľa výrobcov pneu, je len komerčná záležitosť, lebo ak by tvrdili, že vydržia viac, tak by ich predávali asi menej, nemyslím si že pneu zmení za 4 roky svoje vlastnosti (ak nie je zodratá) tak, aby sa na nej nedalo ešte bezpčne jazdiť

ani si neumíš představit jak se změní vlastnost gumy působením UV záření a solí kterou sypou cestáři silnice. Nikdo ale neříká, že zimní gumu po 5 letech nesmíš používat :D

No já ty kola bral z pod přístřešku kde na ně v létě svítilo sluníčko jak blázen a musím říct,že přesto,že měli 6mm vzorku tak se opravdu jako zimní moc nechovali proto sem koupil nový a ty starší vyhřátý dojíždím na zadku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde, tady se řeší úplný pitomosti, já jsem taky zastáncem zimních, když na ně mám, ale nemůžeš se držet striktně nějakých předpisů nebo zákonů. Kolikrát se stalo, že napadl koncem dubna nebo v květnu sníh? A předtím je už pomalu dva měsíce nad 10 stupňů. Já myslím, že docela často. Kolikrát se stane, že napadne i v říjnu. Když budeš mít v květnu letní a napadne sníh, budeš muset do práce nebo jinam, tak mi neříkej že budeš sedět doma, nebo že před jízdou přezuješ. Pojedeš opatrně, ale pojedeš. Takže si taky zasloužíš za uši? A neříkej, že se ti něco podobného nestalo, když tolik najezdíš!

Jde totiž o to, že někdo sem tam vyjíždí v zimě na letních a dává si majzla. Nic se nestane a ten co se striktně drží zimních, způsobí nehodu když napadne nečekaně sníh a on už má měsíc letní. To by se potom muselo jezdit na letních od června do září.

[upravil dne 5.3.2008 vitin]

[upravil dne 5.3.2008 vitin]

[upravil dne 5.3.2008 vitin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Medvěde, tady se řeší úplný pitomosti, já jsem taky zastáncem zimních, když na ně mám, ale nemůžeš se držet striktně nějakých předpisů nebo zákonů. Kolikrát se stalo, že napadl koncem dubna nebo v květnu sníh? A předtím je už pomalu dva měsíce nad 10 stupňů. Já myslím, že docela často. Kolikrát se stane, že napadne i v říjnu. Když budeš mít v květnu letní a napadne sníh, budeš muset do práce nebo jinam, tak mi neříkej že budeš sedět doma, nebo že před jízdou přezuješ. Pojedeš opatrně, ale pojedeš. Takže si taky zasloužíš za uši? A neříkej, že se ti něco podobného nestalo, když tolik najezdíš!

Jde totiž o to, že někdo sem tam vyjíždí v zimě na letních a dává si majzla. Nic se nestane a ten co se striktně drží zimních, způsobí nehodu když napadne nečekaně sníh a on už má měsíc letní. To by se potom muselo jezdit na letních od června do září.

Nj, tak jako když nachumelí a mám letní tak nejedu, stejně tak jako když se naleju tak nejedu, to je skoro to samý, v obou případech ohrozím sebe i ostatní. A pokud jde o to že musím jet do práce nebo jinak tak volím jiný spůsob dopravy nebo beru dovolenou nebo si ty gumy přezuju, mám dvě sady, ale rozhodně nebudu riskovat opatrnou jízdou, ono na letních z kopce se nedá opatrně ani stát.

[upravil dne 5/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přepis z jednoho časopisu

Neděje se často,aby se na českých silnicích objevila nová dopravní značka. Bude ukládat povinost použít zimní pneumatiky na vozidle.

V čem spočívá novinka,kterou vytvořilo ministerstvo dopravy v naprostém utajení-včetně grafického provedení,jež nemá na světě obdobu?

Umístění příkazové dopravní značky nařídí motoristům na úseku použít zimní obutí na všech kolech od 1.listopadu do 30.dubna.Přesně v tomto rozmezí musí řidič značku respektovat.

Novinka řeší v současné době nejednotný názor na problematiku zavádění povinného použití zimních pneumatik.

Ted není třeba čekat na novelu příslušného zákona.Vše vyřeší vyhláška. K její platnosti od 1.března 2008 stačí pouze podpis ministra Řebíčka

O umístění dopravní značky rozhodnou správci silnic-tedy obce,krajské úřady či stát. Pravděpodobně se o tom ale budou radit také s policií.

Dopravní značka platí nejen pro osobní , ale i pro nákladní dopravu.Počítá se,že u nákladáků se ekvivalentem k zimnímu obutí stanou sněhové řetězy.

Značku bude doprovázet i dodatková tabulka,která její platnost prodlouží,zkrátí či jinak upřesní. Dodatek může stanovit i přesnou minimální hloubku dezénu pneumatiky.Jako standard se pro osobní vozy počítá s minimem 4mm na všech kolech a u aut nad 3,5 tuny pak nejméně 6 mm u všech hnacích kol.

Za porušení dopravní značky hrozí řidiči pokuta až 2000 kč na místě(2500kč v řízení) a připsání jednoho trestného bodu.

tot vše k tomuto článku.Co si má o tom člověk myslet?:myslim

post-0-14109599346847_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

Je to přepis z jednoho časopisu

Neděje se často,aby se na českých silnicích objevila nová dopravní značka. Bude ukládat povinost použít zimní pneumatiky na vozidle.

V čem spočívá novinka,kterou vytvořilo ministerstvo dopravy v naprostém utajení-včetně grafického provedení,jež nemá na světě obdobu?

Umístění příkazové dopravní značky nařídí motoristům na úseku použít zimní obutí na všech kolech od 1.listopadu do 30.dubna.Přesně v tomto rozmezí musí řidič značku respektovat.

Novinka řeší v současné době nejednotný názor na problematiku zavádění povinného použití zimních pneumatik.

Ted není třeba čekat na novelu příslušného zákona.Vše vyřeší vyhláška. K její platnosti od 1.března 2008 stačí pouze podpis ministra Řebíčka

O umístění dopravní značky rozhodnou správci silnic-tedy obce,krajské úřady či stát. Pravděpodobně se o tom ale budou radit také s policií.

Dopravní značka platí nejen pro osobní , ale i pro nákladní dopravu.Počítá se,že u nákladáků se ekvivalentem k zimnímu obutí stanou sněhové řetězy.

Značku bude doprovázet i dodatková tabulka,která její platnost prodlouží,zkrátí či jinak upřesní. Dodatek může stanovit i přesnou minimální hloubku dezénu pneumatiky.Jako standard se pro osobní vozy počítá s minimem 4mm na všech kolech a u aut nad 3,5 tuny pak nejméně 6 mm u všech hnacích kol.

Za porušení dopravní značky hrozí řidiči pokuta až 2000 kč na místě(2500kč v řízení) a připsání jednoho trestného bodu.

tot vše k tomuto článku.Co si má o tom člověk myslet?:myslim

od listopadu ??? to se snad... no tak to na odstrel, teda pokud nebudou uvazlivy a bude to kdovikde to jako nekde bude min 4mm a nekde 6mm takže jako co nekam pojedu projedu a pak za par km zistim ze mam sjetý gymy na 5mm a dostanu za to pokutu ??? to uz je fakt moc :myslim:bojim:grr:nevim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: adraj

Je to přepis z jednoho časopisu

Neděje se často,aby se na českých silnicích objevila nová dopravní značka. Bude ukládat povinost použít zimní pneumatiky na vozidle.

V čem spočívá novinka,kterou vytvořilo ministerstvo dopravy v naprostém utajení-včetně grafického provedení,jež nemá na světě obdobu?

Umístění příkazové dopravní značky nařídí motoristům na úseku použít zimní obutí na všech kolech od 1.listopadu do 30.dubna.Přesně v tomto rozmezí musí řidič značku respektovat.

Novinka řeší v současné době nejednotný názor na problematiku zavádění povinného použití zimních pneumatik.

Ted není třeba čekat na novelu příslušného zákona.Vše vyřeší vyhláška. K její platnosti od 1.března 2008 stačí pouze podpis ministra Řebíčka

O umístění dopravní značky rozhodnou správci silnic-tedy obce,krajské úřady či stát. Pravděpodobně se o tom ale budou radit také s policií.

Dopravní značka platí nejen pro osobní , ale i pro nákladní dopravu.Počítá se,že u nákladáků se ekvivalentem k zimnímu obutí stanou sněhové řetězy.

Značku bude doprovázet i dodatková tabulka,která její platnost prodlouží,zkrátí či jinak upřesní. Dodatek může stanovit i přesnou minimální hloubku dezénu pneumatiky.Jako standard se pro osobní vozy počítá s minimem 4mm na všech kolech a u aut nad 3,5 tuny pak nejméně 6 mm u všech hnacích kol.

Za porušení dopravní značky hrozí řidiči pokuta až 2000 kč na místě(2500kč v řízení) a připsání jednoho trestného bodu.

tot vše k tomuto článku.Co si má o tom člověk myslet?:myslim

od listopadu ??? to se snad... no tak to na odstrel, teda pokud nebudou uvazlivy a bude to kdovikde to jako nekde bude min 4mm a nekde 6mm takže jako co nekam pojedu projedu a pak za par km zistim ze mam sjetý gymy na 5mm a dostanu za to pokutu ??? to uz je fakt moc :myslim:bojim:grr:nevim

Aaisho - Ty můžeš mít na 205ce 4 mm dezénu, 6 mm se týká pouze aut nad 3,5 t a pouze hnacích kol, tzn. na hnací nápravě 6 mm, na ostatních také ty 4 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, nějak jsem neměl sílu číst stránky 4-6, ale abych se taky přidal:

Mám zimáky a ještě jsem je nesundal. Liberec sice nejsou Tatry, ale IMO je do půlky dubna času dost. Dokud nenabydu jistoty, že už nebude sněžit nebo mrznout.

Jinak, řeší někdo z vás rezervu? Máte na zimu zimák a na léto leťák? Já tedy ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Mno, nějak jsem neměl sílu číst stránky 4-6, ale abych se taky přidal:

Mám zimáky a ještě jsem je nesundal. Liberec sice nejsou Tatry, ale IMO je do půlky dubna času dost. Dokud nenabydu jistoty, že už nebude sněžit nebo mrznout.

Jinak, řeší někdo z vás rezervu? Máte na zimu zimák a na léto leťák? Já tedy ne.

No že mluvíš o ty rezervě, ve škodovce jsem fakt měl i zimní rezervu:D, koupil jsem výhodně sadu 5ti zimáků na discích, byla to uplně nová guma, tak proč ji v zimě nešoupnout do šuplete pod kufr:D. Tady mám dojezdovku a doufám že ji v zimě v těch slanejch srágorách potřebovat nebudu, a když jo tak ji tam holt budu muset nasadit no:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vitin

Medvěde, tady se řeší úplný pitomosti, já jsem taky zastáncem zimních, když na ně mám, ale nemůžeš se držet striktně nějakých předpisů nebo zákonů. Kolikrát se stalo, že napadl koncem dubna nebo v květnu sníh? A předtím je už pomalu dva měsíce nad 10 stupňů. Já myslím, že docela často. Kolikrát se stane, že napadne i v říjnu. Když budeš mít v květnu letní a napadne sníh, budeš muset do práce nebo jinam, tak mi neříkej že budeš sedět doma, nebo že před jízdou přezuješ. Pojedeš opatrně, ale pojedeš. Takže si taky zasloužíš za uši? A neříkej, že se ti něco podobného nestalo, když tolik najezdíš!

Jde totiž o to, že někdo sem tam vyjíždí v zimě na letních a dává si majzla. Nic se nestane a ten co se striktně drží zimních, způsobí nehodu když napadne nečekaně sníh a on už má měsíc letní. To by se potom muselo jezdit na letních od června do září.

Nj, tak jako když nachumelí a mám letní tak nejedu, stejně tak jako když se naleju tak nejedu, to je skoro to samý, v obou případech ohrozím sebe i ostatní. A pokud jde o to že musím jet do práce nebo jinak tak volím jiný spůsob dopravy nebo beru dovolenou nebo si ty gumy přezuju, mám dvě sady, ale rozhodně nebudu riskovat opatrnou jízdou, ono na letních z kopce se nedá opatrně ani stát.

[upravil dne 5/3/08 Radek Hurvajz]

Tak jsi možná zářný příklad odpovědnosti, ale nevěřím, že se všichni, kteří se bijí za zimní gumy, chovají taky tak a nikdy nevyjeli na letních. Ono jde o to, že nemusí sněžit, ale klidně může být půl května pod 7 stupňů. A to už nevěřím vůbec, že by někdo přezouval zimní zpátky.

Já ale nejsem zastáncem toho, aby se jezdilo na letních v zimě, jak by se mohlo zdát. Jenže se pokouším dívat se na věc s nadhledem. A říkám jedno - už asi přes měsíc je tady teplota stabilně přes den nad 7 stupňů, občas v noci poklesne kolem 2, tuším že asi dvakrát za ten měsíc bylo mínus jeden. A věřím, že na jesenicku leží místy na vozovkách sníh a teploty tam nad 5 nevylezou. Takže nějaká variabilita v zákoně bude nutná. Tady jsem například za celou zimu jel na sněhu jen jednou a jsou kraje, kde se drží sníh celou zimu. A o tohle mi jde, když bude nařízeno plošné použití zimních gum a tady jsou třeba měsíc už takové podmínky, že zemědělci sejí, myslím si, že jezdit na zimních za těchto podmínek je nebezpečnější než na letních. A pokud jsem pochopil, především o bezpečnost ti jde. Tak jak to chceš řešit plošně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pročpak asi Němci vyhazují docela dobrý gumy a ty se tady potom prodávají od 600,- kč za kus v ruznejch gumobazarech. Zřejmě proto že se mají rádi a koupí si nové gumy na kterých je jízda bezpečnější, a my Čecháčci se už tolik rádi nemáme a za ušetřenou korunu budem klidně riskovat životy své i cizí ježděním na starejch držkách

jo takhle, a ja myslel, ze je to tim, ze voni maji asi 3x vetsi platy :) sem to ale vul :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pročpak asi Němci vyhazují docela dobrý gumy a ty se tady potom prodávají od 600,- kč za kus v ruznejch gumobazarech. Zřejmě proto že se mají rádi a koupí si nové gumy na kterých je jízda bezpečnější, a my Čecháčci se už tolik rádi nemáme a za ušetřenou korunu budem klidně riskovat životy své i cizí ježděním na starejch držkách

jo takhle, a ja myslel, ze je to tim, ze voni maji asi 3x vetsi platy :) sem to ale vul :super

No ale to s tím souvisí, kdyby na to neměli tak to asi vyhazovat nebudou, ale to se nikdy nedozvíme protože se to nemuže nikdy stát:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...