Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdy přezout na letní?


sedl

Recommended Posts

Myslím že musí každej popřemejšlet sám, po jakejch silnicích se pohybuje. Není to tak dávno, co sem i v Praze ještě ráno škrábal sklo, takže nějakej ten přízemní mrazík po ránu se pořád vyskytne. Viděl bych to ideálně na konec března, pak zase začne sezóna a bude problém se do servisu probojovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Přezouvat se má pokud teplota silnice překračuje převážnou část dne 7st. nad nulou, tak že je ještě dost času.

No já někde čet, že je to 5 stupňů, ale jezdím na letních pořád. Můj názor je ten, že pokud není sníh, má letní guma pořád lepší vlastnosti než zimní. Sice mám naježděno jen 8 tisíc měsíčně, tak třeba se taky pletu...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Můj názor je ten, že pokud není sníh, má letní guma pořád lepší vlastnosti než zimní.

Větší hovadinu jsem letos ještě neslyšel. Přečti si něco o pneumatikách, hlavně o směsi. Nebo se podívej na testy. Ale ty asi nemusíš....už víš všechno. Taková mrazem ztvrdlá letní guma, panečku, to je grip jak tele.

Původně zaslal: vitin

Sice mám naježděno jen 8 tisíc měsíčně, tak třeba se taky pletu...;)

Ty jóó, 8 tisíc měsíčně.... teď jsem padnul na zadek. Neboj, nestalo se to. Neznamená to nic jiného, než že jsi měl doteď kliku. A při tom nájezdu jsi pro mě potenciální vrah z přesvědčení. Ještě bych se zavřením obou očí překousl svátečního jezdce, ale tebe ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tych 8 tisic mesacne. to je vtip...ci nie.....96 000 rocne...a to si myslim ze clovek co urobi taketo kilometre by si mohol kupit na zimu zimne......... ci aj to mas zo zdravotnych dovodov....toto som fakt nic nepocul....... pocuj...ty urobis pomaly viac kilometrov ako moj otec na nakladnom aute.....

ked si zoberiem ze urobis 8000km mesacne / zoberiem co ja viem priemerný pocet prac dni...cili 21 dni...tak to denne urobis nieco okolo 380 km...co je pomerne vela.....to v tom aute aj spavas........??

nieze by som nepoznal ludi co urobi rocne aj viac kilometrov, ale urcite , niekto kto ich urobi tolko si tie zimne gumy kupy...aj ked nie z presvedcenia ale aspon preto ze s tým suhlasi 99 ludi zo 100 opytaných...vela zdaru a pekny zivot:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...