Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prolém s chlazením


Radim Miki

Recommended Posts

Zdarec chlapi

Mám zvláštní problém.Ráno vstanu,jedu k rodině 5až 6km. Zdržím se cca30min. nastartuji a po ujetí asi 100ta metru se mi rožne kontrolka STOP a ručička teploměru vody jde na max a spustí se i ventilátor,toto trvá 5 až 10sekund a pak se to vrátí do původního stavu..Někdy to udělá 3x nebo se chová normálně..

Můžete mi někdo poradit??? Předem díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém. Zajeď do Peugeotu, na čidlo byla svolávací akce. Zeptej se, zda se na tvé auto taky vztahuje. Pokud ano, tak ti to zdarma vymění.

Já to o té svolávačce nevěděl a měnil to jinde. Holt mě to vyšlo na dvě stovky (za jiné čidlo, ne nové) ale od té doby je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.Jelikož mě to čidlo taky buzeruje,dokonce se mi stalo že stopka blikala tak dlouho,že nakonec řj mi vypla motor,tak bych potřeboval vědět kde je umístěno. Odpojím ho a budu mit pokoj.Měnit ho nebudu,jelikož mam auto vypůjčene a nechci investovat do cizího.Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahojte tak sem před třemi dny vyměnil to čidlo vody a mam konečně klid.Stalo mně 200Kč+60 poštovné koupil sem ho na Aukro cz. Chlapi dík moc za rady moc jste mi pomohli a hlavně ušetřili prašule,protože sem si ho vyměnil sám :D kolik mi řekli v servisu ani psát nebudu..:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaxon: No, nevím nevím, jestli ti pomůže to čidlo odpojit, ale zkusit to můžeš. Zelené je, jak píše Radim Miki. Ovšem píšeš, že máš auto půjčený a že do něj nechceš investovat. To je docela zajímavej přístup. Opravou za pět stovek riskovat zničení motoru u auta, který ještě není tvoje? :myslim

No, to je tvůj boj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...