Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Letní dovolená


invalida

Recommended Posts

Doufám že mě za toto téma nebude chtít nikdo kamenovat.Už asi 5 let se chystám v létě na Slovensko do termálu vyhřít pochroumaný záda a zatím se mi nikdy nezadařilo.Pořád mě ty děti stojí nějak moc peněz přes školní rok a tak nezbývá na zábavu.Trošku jsem se díval po internetu a zjistil že to co je na oficiálních stránkách a co by se mi líbilo jak prostředím tak cenou je většinou touto dobou již na celé prázdniny zadáno.Přivítal bych Vaše rady a zkušennosti popřípadě nějaké odkazy.Nejsem moc zkušený cestovatel většinou to odbýváme jedním víkendem někde po vlastech českých a tak než mi děti odrostou mám jednu z posledních možností někam vyrazit s celou rodinou tak to chci letos prubnout.Tak raďte a dělte se o své zkušenosti které nebudou ku pomoci třeba jen mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, podhajska je fajn. Ale nebudem tu pisat o tom ci je lepsie Madarsko, rakusko, alebo Slovensko(mohli by ma niektory kamenovat). Skor treba zistit, ze ktore kupele su na co. Je zbytocne s pohybovymi problemami ist do Smrdal kde termalna voda ma sice blahodarne ucinky, ale na kozne choroby a nie pohybove. Alebo ist do Piestan kde sice pohybove ustrojenstvo daju paradne dohromady, ale je to brane ako liecebny pobit a teda nie zrovna idealne na vyvezenie rodiny. Ta podhajska je skor brana rekreacne a teda sa da tam najist zabava pre celu rodinu. Ale takychto termalnych cvachtanisk je na slovensku pozehnane a fakt nemam prehlad v tom ake su kde sluzby a ceny. Ale jedno viem urcite, uz to nie je ako za sociku. A fakt by som doporucil, sadnut za net a hladat co sa len da. V rakusku viem len o LAA a nebol som tam len viem z druhej ruky, ze je to tam dobre. :myslim Treba asi fakt nieco pohladat a z uzsieho vyberu dat sem par typov a snad sa tu ludia k tomu nejak vynadria:roker

[upravil dne 4.3.2008 El-Chio]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nechápu, proč v létě jezdit do termálů?? Když je venku 30°C, tak bych se rozhodně ve 26°C vodě pařit nechtěla. Do termálů se snad jezdí v zimě, ne? Není přece nad to, když je venku pod nulou a vy ležíte venku v bazénu a kouká vám jen hlava :) .

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit Rakousko Laa an der Thaya, moderní lázně a dětičky se tam určitě vyřádí :mrk .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som bol minuly rok s priatelkou v Penzione Diana v piestanoch, nie je to sice niekde pri lesiku, ale na kupalisko je to v podstate na skok. A tie sluzby boli zatial the best. Taku obsluhu ako tam som v zivote nezazil. Taktiez super udrziavane sauny, vyrivka, horuci bazen, v Izbe LCDecko pred postelou na stene. mali nejaku podnikatelsku seslost na druhy den a nestihli sme procedury, tak nam povedali ze mozeme ostat dlhsie a vsetky procedury sme dostali este raz, aj tie, co sme uz mali - ako ospravedlnenie..:))) fakt zatial bezkonkurencna obsluha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak \"ja\" mam termaly by se dalo rici za bukem, pulka rodiny (od taty) bydli v Šale, okr. Galanta a v okruhu cca 50 - 80 km je nejakych 8 - 12 koupalist takze kazdy den na jine, napr. Horné Saliby (5km), Podhájska (vrele doporucuju, cca 60km), Vincov Les (15 km), Veľký Meděr alias Čalovo (cca 50km, loni nove zrekonstruovano a fakt uzasny, jen je problem, ze se tam silne kradou auta, spis ale VW koncern, to neni jedna pani povidala, pred asi 5 roky prijit tak o pul hodky dyl tak strejdovi VW Transporter opravdu ukradli, uz byl venku imobolizer), dale pak Dunajská Streda (cca 40 km). Je toho opravdu hodne a lepsi dovolenou osobne neznam, ale je to asi i tim, ze bydlime \"doma\" a vidime se s rodinou :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já to myslím jako rodinnou dovolenou a ne léčebný pobyt.Děcka se vyblbnou a já protože mám problémy s páteří potřebuju vodu nejlip kolem těch 30+jinak musím za chvíli z vody ven.To co jsem zatím našel byly oficální stránky různých slovenských termálů a tam už je to opravdu většinou obsazené.Není nad osobní zkušennosti a proto ten dotaz.Taky nesháním žádné hotely all inklusiv ale spíš slušnou chatičku s vlastním sociálním nepříliš daleko od koupaliště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v rakusku som nebol.v madarsku som par termalov vystriedal ale je tam vacsinou strasne narvane (doslova hlava na hlave a to ja nemusim).strava ako kde ale sluzby nic moc.na druhej strane su zase lacnejsi ako u nas.na slovensku som toho uz vyskusal dost a odporucam tatralandiu liptovsky mikulas.najlepsie je tam mimo sezony a nie cez prazdniny.cez prazdniny je tam strasne vela cudzincov a sluzby uz nestihaju.ale stale sa to da.mimo sezony to bola uplna bomba.zase v lete je tam spustene vsetko (cez 20 toboganov a smykaliek)vela bazenov kde si clovek urcite vyberie.listky sa daju kupit cez internet kde niekedy ponukaju zlavu.ja sa vacsinou rozhodnem ist ak maju nieco zaujimave v ponuke.napr.druhy den zdarma atd.je tam aj western mestecko a vyhlad na tatry samozrejme co je celkom pekne.

dalej je fajn aj v aquacity poprad.je to lacnejsie,su tam taktiez rozne zlavy ale je to zase skromny aquapark.ma len par bazenov a toboganov.aj ked to stale rozsiruju takze kazdym rokom nieco nove,ale to je asi tak vsade co vidim.

v besenovej som bol sklamany zo sluzieb a nejak ma to tam neuputalo.

urcite stoji zato si vyskusat tatralandiu.ubytovanie si mozes najst v okoli.je to hned za mikulasom a odtial je blizko aj do demenovskej doliny atd.moznost pozriet jaskyne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Já jezdím 2x ročně na víkend do Liptovského Mikuláše do Tatralandie a nemůžu jsi to vynachválit,ceny trochu vyšší ale 2x ročně to nějak zvládnu......jinak přes léto tak 2x Chorvatsko,letos první a poslední týden o prázdninách......

kde ste ubytovany ked idete do tatralandie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Přema

Já jezdím 2x ročně na víkend do Liptovského Mikuláše do Tatralandie a nemůžu jsi to vynachválit,ceny trochu vyšší ale 2x ročně to nějak zvládnu......jinak přes léto tak 2x Chorvatsko,letos první a poslední týden o prázdninách......

kde ste ubytovany ked idete do tatralandie?

Přímo tam v těch dřevěných chatkách většinou hned za recepcí ubytování at to máme blízko k bočnímu vchodu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Přema

Já jezdím 2x ročně na víkend do Liptovského Mikuláše do Tatralandie a nemůžu jsi to vynachválit,ceny trochu vyšší ale 2x ročně to nějak zvládnu......jinak přes léto tak 2x Chorvatsko,letos první a poslední týden o prázdninách......

kde ste ubytovany ked idete do tatralandie?

Přímo tam v těch dřevěných chatkách většinou hned za recepcí ubytování at to máme blízko k bočnímu vchodu....

skus chatymara.sk

bol som tam a je to spicka.nove chaty a vyborne zariadene a za celkom slusny peniaz.s majitelom sa da dohodnut na cene.aspon nam teda spustil.ale je to dost velka chatka tak neviem ci sa vam to oplati.podla toho kolko vas je

edit - a je to naozaj blizko od tatralandie.asi 1 - 1,5km.vlastne to aj vidno a je to pekne prostredie.vecer sa mozes kupat v mare

[upravil dne 4.3.08 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Ok dík...ale my radši přímo v tatralandii,když už tam jedu tak to chci mít ze vším servisem a i když je to blízko nechtělo by se mi dojíždět,vždy něco v bazénech popijem a řídit se nedá.....

jasne.my to nejak obcas riskneme.

musis deti naucit soferovat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Přema

Ok dík...ale my radši přímo v tatralandii,když už tam jedu tak to chci mít ze vším servisem a i když je to blízko nechtělo by se mi dojíždět,vždy něco v bazénech popijem a řídit se nedá.....

jasne.my to nejak obcas riskneme.

musis deti naucit soferovat:D

Ok.problém je že nemám děti,jen psa a ten řídit neumí aspon zatím .......:D:D:D:D a babu za volant mého auti nepustím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...