Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Posilovač brzd


Žampión

Recommended Posts

Původně zaslal: Žampión

Ahojte,nevíte čím by to mohlo být,když zešlápnu brzdu a povolím,začne to nahlas syčet a nepříjemě pískat:myslimPosilovač funguje,pač auto brzdí pořád stejně.Díky:papa

na to sa vyser......robil mi to iste aj megane scenic 2001 dci...presne toto iste...to je len spatny chod a vytlacanie vzduchu nazad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto iste mam vlastne aj ja....už som tu o tom písal...len s tým rozdielom že mne to nepíska len zasyčí...ale pobadal som že to robí len par minút kým sa to nerozchodí a potom nie...a takmer úplne to prestalo kedˇ sa teraz vonka oteplilo...tak neviem ale aj mňa by zaujímalo čo to robí pretože brzdí to normálne bez problému...SOM ZVEDAVí čI TO NIEKTO ROZUMNE VYSVETLí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Žampión

Na to se nevyseru,:bojimvždyť se stím autem nedá jezdit:xvulpíská to jako prase,po půl hodině jízdy mám hlavu jako balón:aut

Zkontoloval jsi hadice, jestli není někde prasklá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Žampión

Chlapi,je sranda že to přestalo,ale úplně,nechápu to:myslimjestli za to mohla zima,to opravdu nevím.Doufám že už to nezačne:roker

I tak by bylo dobrý to prověřit, na tohle nevěřím že se to samo udobří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Žampión

Na to se nevyseru,:bojimvždyť se stím autem nedá jezdit:xvulpíská to jako prase,po půl hodině jízdy mám hlavu jako balón:aut

Zkontoloval jsi hadice, jestli není někde prasklá?

Kdyby byla prasklá hadice, tak by to brzdilo jenom na jeden okruh (= blbě) a za chvíli by vycákal brzdovku, což by rozsvítilo kontrolku hladiny brzdovky v nádržce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Žampión

Na to se nevyseru,:bojimvždyť se stím autem nedá jezdit:xvulpíská to jako prase,po půl hodině jízdy mám hlavu jako balón:aut

Zkontoloval jsi hadice, jestli není někde prasklá?

Kdyby byla prasklá hadice, tak by to brzdilo jenom na jeden okruh (= blbě) a za chvíli by vycákal brzdovku, což by rozsvítilo kontrolku hladiny brzdovky v nádržce.

Marcel505 myslel hadice od motora do podtlakoveho posilovača brz,problem bude niekde tam,to syčanie vznika vdaka nejakej netesnosti, bud prasknuta hadica,ktorá sa vplyvom nízkej teplote zmenší a začne unikať vzduch a po ohriatí motoroveho priestoru sa vlyvom tepla roztiahne a syčanie prestane:myslim,pripadne nejaká netesnosť v spojoch na posilovači,motore,pripadne spätného ventilu:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MrVain

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Žampión

Na to se nevyseru,:bojimvždyť se stím autem nedá jezdit:xvulpíská to jako prase,po půl hodině jízdy mám hlavu jako balón:aut

Zkontoloval jsi hadice, jestli není někde prasklá?

Kdyby byla prasklá hadice, tak by to brzdilo jenom na jeden okruh (= blbě) a za chvíli by vycákal brzdovku, což by rozsvítilo kontrolku hladiny brzdovky v nádržce.

Marcel505 myslel hadice od motora do podtlakoveho posilovača brz,problem bude niekde tam,to syčanie vznika vdaka nejakej netesnosti, bud prasknuta hadica,ktorá sa vplyvom nízkej teplote zmenší a začne unikať vzduch a po ohriatí motoroveho priestoru sa vlyvom tepla roztiahne a syčanie prestane:myslim,pripadne nejaká netesnosť v spojoch na posilovači,motore,pripadne spätného ventilu:myslim

Přesně tak, myslel jsem tu podtlakovou co vede k hrnci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu mám opět pískot,aby jsme si rozuměli,píská to v kokpitu auta po povolení brzdy,koukal jsem dolu,je tam jáká si manžeta s 3 otvory,odkud vychází vzduch po povolení brzdy.Při tom výfuku dochází k pískání.Podtlakové hadice jsou pod kapotou(aspoň si to teda myslím)Jinak jsem si stáhl návod jak otestovat posilovač a test dopadl dobře.:myslimFakt nevím...Myslím si,že kdyby někde něco netěsnilo,ať už podtlak.hadice,mělo by to být znatelné při brždění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

je to posilovač brzd - někde v manžetě je dírka, kterou vzduch uchází ... mám to na 206 taky - už to píská 3roky a pomalu začíná tvrdnout pedál, takže časem přestane posilovač fungovat (mechanik mi říkal, že to může fachat klidně další tři roky, ale může přestat i zítra...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...