Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aux vstup + navigace


Neophyte

Recommended Posts

Zdravím Vás pánové...Mám pár otázeček a věřím,že tady mezi \"svejma\" :-) najdu odpovědi..tááákže:koupil jsem si 307sw dovezenou z Francie,komplet výpava včetně vestavěné origoš navigace a aux vstupem v přihrádce.Nedostal jsem k navigaci konfigurační CD,takže mi to tu nějak nejde :-( chtěl třeba změnit jazyk na anglinu místo francou. a vyžuduje to konfig.CD.Nevím,kde se to dá sehnat,k autu jsem ho nedostal.Takže navigace za 50 litrů tam jen tak trčí a to mě štve,chtěl bych to zprovoznit,tak by mě zajímalo,jestli i kdybych sehnal to konfig.CD a dal tam cd s mapouČR,jestli to bude navigovat v českém jazyce a nebo ve francou.Podle mě ve francouštině,což je mi k ničemu,čučet se mi na to nechce.Tak jsem si myslel,že si fouknu navigaci do mobilu a přes ten AUX vstup to budu vidět na tom display,jenže ouha,ono to za jízdy nefaká-další zrada :-( tak se chci zeptat,jestli jde nějak odblokovat i video,aby šlo za jízdy,teď nevím,jestli mi jde aspoň zvuk za jízdy třeba z Mp3ky,zítra zkusím.Tak jestli byste mi poradili,byl bych vám vděčný,jsem laik,tak prosím trpělivost semnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest stanisko
Původně zaslal: Neophyte

Zdravím Vás pánové...Mám pár otázeček a věřím,že tady mezi \"svejma\" :-) najdu odpovědi..tááákže:koupil jsem si 307sw dovezenou z Francie,komplet výpava včetně vestavěné origoš navigace a aux vstupem v přihrádce.Nedostal jsem k navigaci konfigurační CD,takže mi to tu nějak nejde :-( chtěl třeba změnit jazyk na anglinu místo francou. a vyžuduje to konfig.CD.Nevím,kde se to dá sehnat,k autu jsem ho nedostal.Takže navigace za 50 litrů tam jen tak trčí a to mě štve,chtěl bych to zprovoznit,tak by mě zajímalo,jestli i kdybych sehnal to konfig.CD a dal tam cd s mapouČR,jestli to bude navigovat v českém jazyce a nebo ve francou.Podle mě ve francouštině,což je mi k ničemu,čučet se mi na to nechce.Tak jsem si myslel,že si fouknu navigaci do mobilu a přes ten AUX vstup to budu vidět na tom display,jenže ouha,ono to za jízdy nefaká-další zrada :-( tak se chci zeptat,jestli jde nějak odblokovat i video,aby šlo za jízdy,teď nevím,jestli mi jde aspoň zvuk za jízdy třeba z Mp3ky,zítra zkusím.Tak jestli byste mi poradili,byl bych vám vděčný,jsem laik,tak prosím trpělivost semnou :D

konfiguracne CD sa da kupit original v Peugeote a stoji 300,-sk...treba si zistit aku verziu softu tam teraz mas...keby si kupil starsi soft tak ti je na nic...musi sa davat vzdy novsia verzia...ked zmenis na anglictinu tak aj navigacia pojde v angline...mapy sa daju kupit na http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/sk_SK/-/EUR/ViewStandardCatalog-Browse;pgid=31dce3Wq3QdSR0MxOotKzICB0000Pn-rtiui?CatalogCategoryID=S48KCggRI30AAAETkcIFeSpT&ShowAllProducts=YES

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...