Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ABS-blbne


Hanzík

Recommended Posts

V minulém dotazu se mi nějako odpovědi nedostalo a tema bylo přediskutováno uplně jiným směrem,tak se pokouším znova...potřeboval bych vědět jak vypadají čidla k abs a estli se dají koupit:myslimVím že jsou u kola,ale mě stále přijde že mi tam něco chybí...Kdyby měl někdo foto podběhu a všech věcí kolem toho,moc by mi to pomohlo!406 2.0Hdi nový model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hanzík

hmm:(ja jsem si myslel estli bych to třeba nezvládl sám ale jak v tom je RJ tak to není asi sranda...do toho radši asi neštourat:roll

Do ŘJ nešťouráš ... u podběhu je konektor který rozpojíš ...

Ono to není žádný zázrak vyměniť, jenom je někdy problém to vytáhnout :grr

Na 605ce to bylo tak chytlé, že to nešlo .... někdo to třeba nahřívá autogenem ... asi se sundanou těhlicí !!! :D

Když vytočíš kolo, tak by mělo být vidět .....

Nějaké foto z webu ... ale né přímo Peugeot !

[upravil dne 3/3/2008 TiborTeam]

post-0-14109599279003_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud to pujde,zítra na to mrknu...zkusím vyčistit promazat a když to nebude fungovat hold další návštěva v servise no...:(každopádně moc dík za foto,pomohlo...a vypadá to že tam mám to co tam má být a zas jen zbytečně plaším jako většinou...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.Chtěl jsem se Vás zeptat jako zkušených už stouto značkou.Svítí mi konrolka ABS.Již jsem brzdy ovzdušnil a zkontroloval pojistky,ale stále svítí.Měl jsem roztrhlý kabel pod podběhem,který jsem spojil a závada pořád.Už nevím.Díky za radu Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...