Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy se zobrazením různých web. stránek, poradíte ?


Rotorhead

Recommended Posts

Zdravím vás,

již několik dní mám problémy se zobrazováním různých webových stránek. Buď se nenačtou vůbec, a v L dolním rohu se objeví \"Hotovo\", nebo se načtou v jakési nezformátované podobě, bez obrázků..., nebo se načtou ve známém rozložení stránky, ale bez obrázků.

Vyzkoušel jsem různé prohlížeče, IE, Mozilla, Maxthon a stránky se chovají stejně ve všech prohlížečích...

PC jsem zkontroloval pomoci SpyBot a Lavasoft Adware, antivir je aktuální Norton Protection Centre, s negativními nálezy.

Co s tím ?

post-0-14109599277737_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vymazat cookies .....

Nemusíš ručně, každý prohlížeč má někde v nastavení mazaní a údržbu těchhle souborů ...

Mě se to taky občas stane ale řekl bych, že jsem se zrovna trefil, když oni dělají nějakou údržbu webu ... :myslim

Většinou mi to pak za 5 minut jede normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

co mas za internet, tohle je normalni treba pri horsim signalu cdma, umts wifi a tak zkus dat ping na nejakou webovou stranku nebo zmerit nekde na netu rychlost

jsem v zahranici, mam tady ADSL 256, a je pravda a ze obcas mi nejde poradne ani Skype, ale to se vyskytuje tak nejak častěji, tak jsem si na to uz vcelku zvykl. (bud musim volat nekolikrat, nez se podari poradny spojeni, nebo se musi ozvat druha strana)

Ale to s tema strankama se objevilo z niceho nic, tak jsem zacal podezirat svuj pocitac...

:nevim

dole jsou výsledky měření, nevím jestli to dobré nebo špatné ?

[upravil dne 3/3/2008 Rotorhead]

post-0-14109599278403_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rotorhead

Původně zaslal: aaischa

co mas za internet, tohle je normalni treba pri horsim signalu cdma, umts wifi a tak zkus dat ping na nejakou webovou stranku nebo zmerit nekde na netu rychlost

jsem v zahranici, mam tady ADSL 256, a je pravda a ze obcas mi nejde poradne ani Skype, ale to se vyskytuje tak nejak častěji, tak jsem si na to uz vcelku zvykl. (bud musim volat nekolikrat, nez se podari poradny spojeni, nebo se musi ozvat druha strana)

Ale to s tema strankama se objevilo z niceho nic, tak jsem zacal podezirat svuj pocitac...

:nevim

spis spatny parametry linky nejspis sam delam u O2 na TeSU, Je to casty..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teď vyzkousel alternativní připojení dial-up, a přes něj se vše zobrazuje korektně, takže chyba je nejspíš v kvalitě ADSL připojeni.

Díky za rady.:papa

jeste dotaz na aaischa: \"spis spatny parametry linky...\"

Da se to nejak jednoduse laicky vyjadrit, rad bych to reklamoval, tak at vim o cem se s nimi mám bavit... neni to rychlosti, takze je problém s ..... ???

[upravil dne 5/3/2008 Rotorhead]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rotorhead

Tak jsem teď vyzkousel alternativní připojení dial-up, a přes něj se vše zobrazuje korektně, takže chyba je nejspíš v kvalitě ADSL připojeni.

Díky za rady.:papa

jeste dotaz na aaischa: \"spis spatny parametry linky...\"

Da se to nejak jednoduse laicky vyjadrit, rad bych to reklamoval, tak at vim o cem se s nimi mám bavit... neni to rychlosti, takze je problém s ..... ???

[upravil dne 5/3/2008 Rotorhead]

Btw - jako bych to nerikal :super:aut

spis bych to videl na velkou ztratu.... jednoduse:

start - spustit - cmd

ping www.nix.cz -t -l 1472

nech to tak 15 minut pingovat a pak zmackni Ctrl + C, popr. Ctrl + Pause, ukaze se ti ztrata v % ... ta by mela byt co nejmensi, idealnim pripade pod 2% :super

edit: ten ping muzes napsat i bez toho http:// :super

[upravil dne 5/3/2008 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Rotorhead

Tak jsem teď vyzkousel alternativní připojení dial-up, a přes něj se vše zobrazuje korektně, takže chyba je nejspíš v kvalitě ADSL připojeni.

Díky za rady.:papa

jeste dotaz na aaischa: \"spis spatny parametry linky...\"

Da se to nejak jednoduse laicky vyjadrit, rad bych to reklamoval, tak at vim o cem se s nimi mám bavit... neni to rychlosti, takze je problém s ..... ???

[upravil dne 5/3/2008 Rotorhead]

Btw - jako bych to nerikal :super:aut

spis bych to videl na velkou ztratu.... jednoduse:

start - spustit - cmd

ping www.nix.cz -t -l 1472

nech to tak 15 minut pingovat a pak zmackni Ctrl + C, popr. Ctrl + Pause, ukaze se ti ztrata v % ... ta by mela byt co nejmensi, idealnim pripade pod 2% :super

edit: ten ping muzes napsat i bez toho http:// :super

[upravil dne 5/3/2008 Pata]

píše mi to chybný parametr -1 , mám to zapsat presne jak jsi to uvedl ?

uz je to dobry, uz to jede...

[upravil dne 5/3/2008 Rotorhead]

[upravil dne 5/3/2008 Rotorhead]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rotorhead

Původně zaslal: Pata

rotorhead: je to -\"L\" (malym)... jako ze uvedes delku (length) paketu .. 1472 je nejdelsi mozny paket + 28b totiz tvori hlavicka :super

výsledek je

[upravil dne 5/3/2008 Rotorhead]

zdá se být dosti v pořádku :roll je to vážně divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...