Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autorádio


Manfredus

Recommended Posts

Ahoj všici. Mam dotázek k originálnímu rádiu. Než jsem auto nedávno koupil tak někdo z něj ukradl měnič na CD takže ted tam mam pouze orig. rádio na kazety s ovládáním pod volantem.

Chtěl jsem se zeptat kolik takový měnič stojí. No a pak estli není lepčí tam dát jiné rádio....máte s tím někdo nějakou zkušenost? To už ovládání pod volantem mi bude k ničemu asi co?

Nebo ještě otázečka...jde někam napíchnout MP4 - myslím někam k rádiu jako přes usb nebo tak?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Original cca 13000 kč + kabel a držák. MP3 jen výměnou radia nebo FM vysílač. Někde jsem tu četl, že existuje udělátko na vstup EXT pro MP3 přehrávač , ale nejsem si jist. Výměnou radia přijdeš o info na displaiy a páčku. Jsou na to redukce ale je to dost peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kecka-nejlevnější je kazetový adaptér-je to v podstatě kazeta a v ní hlava a kolečka která simulují pásku (skrze autostop) a z toho vede kablík s jackem (mám dva-jden má 3,5mm na cd-mp3,mp3, a druhý s mikro jackem 2,5mm na Motorolu MPX200 nebo N 5200)Cenově kolem stovky,nebo cenově kolem pěti set transmiter-ten se napojí do mp3 a vydává rozhlasový signál-musí se naladit na ar.Na AUKRO nebo na ODKLEPNUTO se dá měnič sehnat občas kolem pětiset,ale použitý bez záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...