Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

problém s topením


Vladislava Č.

Recommended Posts

Prosím o pomoc .teče nám topení.rozebrala jsem přísrojovku.Mokro je na topení je z boku od řidiče u spodního šroubu,jak jsou přívodový trubky od chadiče. musí se odmontovat celý topení včetně i táhel.nebo se nechá nějak odmontovat a vystrčit?.Je tam jen nějaké špatné těsnění,nebo je špatný celý radiátor.? díky za radu a pomoc .Vlaďka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapísala si o aké auto ide a ako je staré. Pri starších autách to je najčastejšie deravý radiátor kúrenia. Zisti či to \"mokro\" je chladiaca kvalalina alebo je to voda zo silného dažďa alebo umyvárky. Je iba málo áut na ktorých ide radiátor kúrenia vymeniť bez demontáže celého kúrenia a často celej prístrojovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to teče u řidiče u těch dvou trubek co vedou do toho radiátoru, tak stačí např:...vypnout topení, odšroubovat ten šroubek mezi těma trubkama čímž se povolí těsnění a trubky se dají oddělat. Ten rdiátor by měl jít normálně vytáhnout (aspoň pro kontrolu v jakým je stavu a jestli neteče). Pokud je ardiátor Ok tak stačí nandat nový těsnění na ty tvě vstupní trubky a zase to složit a mělo by bejt po problému:papa

Hugo byl rychlejší:(:(:(:(................:D:D:papa

[upravil dne 2/3/08 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: miru333

Mám dotaz tiež ohladne kúrenia.Za jazdy pri vnútornej teplote 25 °C a na oko fugujúcom kúrení sa mi extrémne rosia vsetky okná v 406 .Nedokáže ich \"vysušiť\" ani ventilátor na 4 stupni.Možte mi prosim poradiť čím to može byť spôsobené?

Niekde tu už takýto problém bol riešený a verdikt bol že tečie radiátor alebo zapchatý či mokrý kabínový filter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

presne todle jsem resil.

Nastesti nebyl v pr... radiator, ale tesneni tech dvou trubek, co jdou do radiatoru.

Nahradu jsem ani neshanel, koupil jsem origo u Peugeotu. Jsou to normalni pryzove O krouzky, ktere ztvrdly a neplni svou funkci, jeden stal asi 20,-.

Vymena celkem jednoducha, k tomu sroubku co drzi objimku se blbe dostava a je to tusim 7, nejlepsi je ocko nebo begros. aby to slo vyndat je potreba povolit prirubu co drzi trubky v motorovem prostoru na motorove prepazce.

Idealni je pred tim vypustit chladici kapalinu, masochisti to muzou zkusit i s kapalinou :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...